Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Yengeye bak sen fatmagüle laf atıcağına kendine bak kırmadığın ceviz kalmamış bide çocuk yapmış
bende hep diyordum bu saf rahmi nasıl çocuk yapmış diye :KK60:
ama yazık adama neolursa olsun ya :2:

keriminde fatmagüle nasıl bakıyor aşık aşık :KK31: garibim yüzüğü parmağında görünce nasılda sevindi :KK69:

şimdi ben bu vuralı anlamadım odamı fatmagüle aşık acaba

çemkirik fatmagülgil :KK57:

hem güvenmiyorum sana de kerime,hemde gece evin etrafında birini farkedince,kork koş haber ver kerime..
yalannçııı :63:
çok naz aşık usandırır hanım,kıskan biraz da aklın başına gelsin:82:

mukaddesin hesap sorması lazım ama zengin olduğunu öğrendi ya para da koparacak olabilir herşey beklenir bu kadından

Hem Kerimin kapısına gidiyo bide komşuya mı gitcektim diye çemkiriyo döverim ulen ben bu kızı :KK37:

Dün neydi o mukaddesin halleri :KK53: Travesti kılıklı.
Akşam annem mukoyu görünce diyorki bu ne biçim kadın erkek gibi.
Kerimin kaşını alıp, sakalını tıraş etseler, ondan daha albenili olur... :KK60::KK60::KK60:

mukaddesin niye saftirik rahmiyle evlendiği belli oldu,karnındaki çocuğu ondan başkası yutmazdı,mukaddes bir nevi mecbur kalmış rahmiyle evlenmeye,yazık rahmiye yaa,muratı kendi oğlu sanıyor,umarım mukaddes rahmiyi o adamla aldatmaz,umarım yapımcılar böyle bir hata yapmazlar..
fatmagül nasıl kıskandı ama,fatmagül kerim aşkı filizlenmeye başlıyor:KK69:

evet ya,vuralı çözemedim birtürlü,ne işi var fatmagülün evinin yakınında,ne demeye evi izliyor,dili başka söylüyor,fiili başka

Kerime çok güldüm, 5 parmak hep açık, el havada, çok komik olmuş:KK1:
Sıradan ama izlenebilir bir bölüm olmuş:21:

ben mukaddesten böyle bir bomba bekliyordum zaten şaşırmadım fingirdek karı nolacak her yeri birden oynuyor.bu arada gençlik halide tam bir faciaydı ne çirkindi öyle:KK1: adam bırakıp gitmekte haklıymış :KK33:

fatmagüülll yolacam seni yaa bırak artık çemkirmeyi gül gibi oğlan yaaa al at bir tarafına bak yoksa kaparlar sonra pişman olursun:KK69:

yazık ya rahmiye üzüldüm fatmagül ne zaman bırakçak acaba çemkirme işini bide vuralında sanırım gözü var fatoda:KK1::KK1::KK1:

kızlar çok güldüm ya mukaddes gerçekten travestiye benziyo kaşlarını neden almıyo acaba:26::26:

ben zaten başında demiştim eşime bu kadın gençliğinde kesin bir haltlaryedi rahmiye yamandı..yoksa napsın o rahmiyi..çirkef karı..hiç şaşırmadım valla

X