Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ilk defa fatmagülün sesini beğendim keriiim derken sesi gayet güzeldi ay nasıl bkıyo kerime gitme sevgilim nolur diee ayyy gel perşembe gel perşembe

dizi başladığında Engin Akyürek tercihini hiç beğenmemiştim ama şimdi görüyorum ki çok yanılmışım adam müthiş bir oyuncu ya gözleriyle oynuyor resmen
sırf onu izlemek için Bir bulut olsam dizisinin tekrarını seyrediyorum ...

süper oynuyor gerçektende yakışıklılığına söylenecek söz yok zaten

Fatmagül, Mustafa'ya öfke kusuyor...07.02.2011 10:05:01 İlgiyle izlenen dizi Fatmagül'ün Suçu Ne? bu hafta heyecan dolu bir bölümle ekrana gelecek.

Mustafa'nın Fatmagül'le karşılaşması beklediğinin çok dışında gelişecek. Mustafa bambaşka bir Fatmagül'ü karşısında bulacak.

En zor günlerinde onu yalnız bırakan Mustafa'nın şimdi karşısına çıkmasına tahammül edemeyen Fatmagül, "Evimizi yaktın, umudumu yaktın, sen beni yaktın Mustafa!" diye haykıracak.

Mustafa'nın eve geldiğini öğrenen Kerim ise nefes nefese eve koşacak. Mustafa'nın ardına düşen Kerim'i Fatmagül durdurmak isteyecek. Bunu Kerim için yapacak. Kerim'e güvendiğini hisseden Fatmagül, bunun ilk sinyalini böylece vermiş olacak...

Ağzından balmı damlıyor ne ?

Bu Mustafayada uyuz oluyorum ya.
Yani tam adamına vermişler rolü.
Ne bekliyorsa salak utanmadan karşısına çıkıyor.
Parayı aldı, Fatmagül geçmişi unutur sandı.
Kerim konuşunca kıymete bindi fatmagül.
Birde utanmadan geliyor salak...
Zamanında aklın nerdeydi?

Yani bu son bölüm fragmanı içime su serpti :)
:82:

bence mustafa temiz bi sopa yesin
fato,kerimle evleensn
tecavüzcüler hapiste sürünsün

[video=youtube;5RXrCRUT6MY]http://www.youtube.com/watch?v=5RXrCRUT6MY[/video]

marsmellow cnmbenim çok teşekkürler

Son düzenleme:
beren dudaklarına bi müdahale yaptırmış gibi son fragmanda farkettinizmi kızlar?

birkac bolum once fatmagul evden kactiktan sonra geri geldiginde, kerim onu gorup kucagina aliyor ve agliyorya, orda kerimin gozyasi fatmagulun tam gozune damliyorya orda bittim ben yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…