Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Bu dizi çok yavaş ilerlemiyor mu? Beren saat bence biraz sabırlı olmalıydı,daha iyi proleler gele bilirdi, dizi hiç sürükleyici değil

Bir tecavüz daha mı varmış :18:

senaristler neden mustafayla ilgili bölümleri fazlalaştırmışlar neden mustafa erdoğana özeniyo saatlerini takıyo filan çünkü şunu demek istiyorlar işte mustafa zenginlik hayali içinde bir adam yani para ile susturulabilecek biri ...

evet dizinin ilk bölümlerinde duymusdum magazinden felan,bride filmde öyle olmus illaki koyarlar bunu ,zaten bunu belli ediyorki erdogan hayalini felan etti kesin bisey yapicak tecavüz olmasada karsina cikacak ....laflariyla belli etti zaten

Çok çılgın bir bölümdü

ah bak bir de Kerimin ablası olanı biteni öğrendi, yanınıza komıycam bunları dedi

bence kerimin ablası susmayacak ondan çok süpriz hareketler bekliyorum mesela evi basmak gibi yenge bastı evi parayla sustu ama kerimin ablası parayla asla susmaz çok dürüst bir kadın namusu için ölcek biri...

Valla bence fazla karıştırmasınlar diziyi... Kalitesi çok düşüyor fazla karışınca diziler.

Bu seviye gayet güzel... bölümleri de çok uzatmadan bitirsinler... Tadı damağımızda kalsın

bence kerimin ablası susmayacak ondan çok süpriz hareketler bekliyorum mesela evi basmak gibi yenge bastı evi parayla sustu ama kerimin ablası parayla asla susmaz çok dürüst bir kadın namusu için ölcek biri...

Abla Kerimi de halledecek gibi zaten... Hiç acımaz kendi kardeşini de yakar...

ben izleyemedim bu akşam....ama çok heyecanlıymış anlattıklarınıza göre....neyse izlerim netten bi ara...mustafayla kerim karşı karşıya mı geldi sonunda..vayy

Bir tecavüz daha mı varmış :18:

baska tecavüz yok dizide, sadece yelkenme var...
filmde bunu avukat bozuntusu münir yapiyordu ama sanirim burda erdogan'a verdiler rolu!!!!
it adam heryerde itligini belli ediyor iste, vural'la dertlesmek istediginde bende ne güzel yola geliyor pislik adam diyordum!!!!

Son düzenleme:

kızım var ya siz bir harikasınız ya sabah sabah güldürdünüz beni allahda sizi güldürsün

güzel bölümdü. fatmagül demiri sallarken vural ona bakıyordu ya gözlerim yaşardı.

Erdoğan Vurala "Gözlerini gördünmü çakmak çakmak bakıyor" dedi ya pis bir gülümsemeyle sinir oldum...

Mustafa bakalım napıcak? bence rengini belli etmeyecek birsüre daha

Erdoğan Vurala "Gözlerini gördünmü çakmak çakmak bakıyor" dedi ya pis bir gülümsemeyle sinir oldum...

Mustafa bakalım napıcak? bence rengini belli etmeyecek birsüre daha

evet iğrenç adam bu cümlenin altında yeniden tecavüze yeltenme yatıyor.Neyse bu bölüm daha hareketliydi en azından rüya falan çıkmadı ve mustafa da öğrenmiş oldu.Ayrıca ebe ninede öğrendi gelişme kaydetmeye başladı dizi

bence bu yıl televizyon ödüllerinde en iyi erkek oyuncu kerim olmalı kesinlikle kusura bakmayın ama behlüle bin basar oyunculugylaaaaaaaaaaaaa

aynen çok süper oynuyor
özellikle bu dizide çok doğal ya sanki yaşıyormuş gibi oynuyor

acaba mustafa şimdi ne yapacak çok merak ediyorum
paraya lükse özentisi var bunu anladık
parayla susturacaklar mı yada yaşaranlar onu kandırıp kerimin üstüne mi salacaklar
benim aklıma bunlar geliyor

Kerimin gözyaşları çok güzel dimi? nasıl ağlıyo öle boncuk boncuk kıyamam ya. dünya ahiret bacım ay pardon kardeşim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…