Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

deli saraylı pek sarmadı beni yaa izleyesm gelmıyo nedense... aslında çok güzel ve anlamlı bir konusu var ama işte...

valla bu kadar yavas gider bir dizi
fatmagül hafif tebessüm eder,kerim deli gibi bir hizla gelir bir hizla gider
yenge iyi ya
beren basrol degil gibi anlayamadim digerleri daha cok konusuyor asu bile

sevmiyorum bu diziyi ama bişey yok diye öylesine bakıyorum,keşke aşkı memnu bitmeseymiş bu sezonda, berene bu rolde hiç ısınamadım

ay hemen izliyim yaaaaaaaaaaaaaa. bence mustafayı gördü ondan bagırıyooo

Son düzenleme:
fragmanlar bile aynı yiterrrr ya yiterrrr artık dizide ne heyecan var ne gelişme daral geldi resmen!!! beren saat resmen yardımcı rolmüş gibi duruyor,sürekli titrek titrek ağlıyor neredeyse ağzını açması hep ağlamayla hiç konuşmuyor,sürekli çeyiz sandığı başında açıp kapatıyo:KK35: yengenin ağzında zaten hep aynı laf kerimin karısı off baydı yaa nasıl bir diziyi bu kadar sıkıcı hale getiriyorlar hayret!!! fatmagülün çeyiz sandığını görmek istemiyorum artık!!! örneklerini çıkarıcam nerdeyse ezberledim yahu:KK53:

ay gıcık oluyorum sabırsızlıkla final bölüm diycekleri günü bekliyorum:18::18:

tek bolumde bıtebılecek bır dızı resmen konuyu ne kadar uzatabılecekler merak edıyorum cıdden....

mukaddesle mustafa gerçek hayatta sevgiliymiymiş ya şookk oldum ben:KK53:

Aha da:KK53:, vuuuuuu olaya bakın hele.:KK30:

Mustafa başka bir kızla birlikteydi ya,o da oyuncu hatta ismini getiremedim şimdi, ne çabuk ayrılmış da deli Mukaddesle çıkmış.

Ekşın, ekşın, olalaaa:KK24:

bende çokkk sıkıldım artık laf olsun diye izliyorum izlencek bişey olmadığından
hiçbir gelişme yok hep aynıı şeyler hep aynı dizi sıkıcı insan biraz renk katar
her hafta aynı sahneyi izliyorum gibi sıkıldımm

aşkı memnuda olsa kaçırdığım bölümü yada sahneyi muhakak izlerdim ama
fatmagülde kaçırsam bile amannn diyorum :KK68:

fragmanlar bile aynı yiterrrr ya yiterrrr artık dizide ne heyecan var ne gelişme daral geldi resmen!!! beren saat resmen yardımcı rolmüş gibi duruyor,sürekli titrek titrek ağlıyor neredeyse ağzını açması hep ağlamayla hiç konuşmuyor,sürekli çeyiz sandığı başında açıp kapatıyo:KK35: yengenin ağzında zaten hep aynı laf kerimin karısı off baydı yaa nasıl bir diziyi bu kadar sıkıcı hale getiriyorlar hayret!!! fatmagülün çeyiz sandığını görmek istemiyorum artık!!! örneklerini çıkarıcam nerdeyse ezberledim yahu:KK53:

:KK60::KK60:bende izlemiyorum artıkk fatmagülün suçunu beren saat çok arka planda kalmış

X