Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

senaristlerin bu kadar çok açık noktaları bırakacaklarını sanmıyorum ya..bu hem dizi oyuncularına hemde kanal d ye yakışmaz..
bizler bile ne kadar çok açık buluyoruz,senaristler hiç mı farkında değil?bence bir sekilde kapatacaklar bu açıkları..sonuçta bu dizi,film değil ki..hepimizin aklında soru işaretleri kalacak ki bir sonraki bölümü izleyebilelim..ben böyle düşünüyorum yani..eğer düşündüğüm gibi olmaz da,bu sorular havada kalırsa da yuh yani..

eğer bu şaşırtıcı son dedikleri de,fatmagul ile Kerim in yakınlaşması olursa pes yani!dün bir bugün iki!tecavuzcusuyle bu kadar kısa sürede yakınlaşırsa o fatmagul..?!eterasan olmaz mı?

ya yakınlaşmasınlar ya..sonra gerizekalı beyni kuştan az olan pislikler aaa bak bunlar cici cici mutlu oluyolar hadi bizde tecavüüüüz edelim heyooo dicekler lmaz: derler valla derler...tecavüzü ooo ahaha abi şunlara bak süper diye nitelendiren gerizekalılar olduğu gibi bu diziden cesaret alıcak gerizekalılar da var ...alsınlar gaz odalarına kapatsınlar öylelerini ya

ya zaten bu dizi kalbi olan kısıma tecavüzün ne olduğunu gösterdi..içleri sızladı,yüreği paracalandi insanların..
ha ama tabii maalesef bizim ülkemizde insan sayısı az..hayvan cogunlukta olduğu için,bu olayı ciddiye almayıp,bundan espiri yapıp,eğlenen kesim de var..hemde oldukça fazla..
benim görüşüm,bu diziyi madem günümüze uyarladilar,o zaman fatmagul un kendini ezdirmemesini kirlenmiş muamelesini görmemesini isterdim..gerçi yinede gunümüzde bu olayı aynen dizideki gibi bire bir yaşayanlar var maalesef..ama kadının bu kadar ezilmesini,bu kadar çabuk harcanmasını izlemek istemezdim..fatmagul boyun egmeyip,ornek olmalıydı..
evlenmemeliydi,jandarmaya susmamaliydi..savasmaliydi..güçlü olmalıydı..bunları yaşayan insanlara cesaret vermeliydi,yol gösterici olmalıydı..bence..

hemde nası hayvanlar :mymeka:

ayni gunde bile yayinlanmiyolarki rakip olsunlar ztn..

Yanii.

Kanal için kendi yapımları arasında rekabet de olmaz zaten.

Tabi ki " Öyle Bir Geçer Zaman Ki " çok daha kaliteli,çok daha güzel bir dizi ama yine de kardeşler onlar kaydirigubbakcemile3

Yanii.

Kanal için kendi yapımları arasında rekabet de olmaz zaten.

Tabi ki " Öyle Bir Geçer Zaman Ki " çok daha kaliteli,çok daha güzel bir dizi ama yine de kardeşler onlar kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kardes ..

oyle bir gecer zamanki buyuk abla yada abi oluyo heralde fatmagulde kucuk kardes

Kızlar yawww şimdi bi türlü anlayamadım nokta kerim tecavüz ettimi etmedimi kerim hatırlamıorum vural yaptın dio.:S

Kızlar yawww şimdi bi türlü anlayamadım nokta kerim tecavüz ettimi etmedimi kerim hatırlamıorum vural yaptın dio.:S

etmedi ama kendi hatirlamiyor digerleride etmedin dersek
rahatlar gider jandarmaya herseyi anlatir, fatmagullede evlenmez diye sende tecavuz ettin dediler..

ama hastanedeki ilk tespitte,4 kişi tecavüz etmiş denilmişti..:uhm:

Benim bu tecavüz olayından anladığım kerim tecavüz etmedi hatırlamıyor ..Vuralda kerim gammazlamasın diye gerçeği söylemiyor, hastahanede dört kişi etmiş demediler birden fazla kişi etmiş denildi ve fatmagülde kerimin yüzüne baktı ve baygınlık geçirdi oda hatırlamıyor,gerçeği vural biliyor birde kerimin hatırlamasına bağlı...

Gerdeğe girecekler herhal :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…