farklı marka idrar testleri pozitif ama kanda negatif !!!!

canım şimdi idrarda çıkıpta kanda çıkmama durumu sözkonusu olamaz bu durumun tek açıklaması testler bozuktur.
geç döllenme olmuş olabilir o zamanda kanda geç çıkar yinede bu durum idrarda pozitif çıkmasını açıklamaz. kist çift çizgi çıkmasına neden olmaz. bende hem çikolata hemde yumurtalık kistleri var oradan biliyorum. kimyasal yaşaman için değerinin yine yüksek çıkıp daha sonra düşmesi gerekirdi.
çatlamayan foliküller kistleşebilir ama adetle beraber atılır çoğu kadın farkına bile varmaz. ayrıca yumurtalık kistleri gebeliğe engelde değildir.
sen içini rahat tut ve bekle. adetin geçtikten sonra kan testini tekrar et.

evet kesinlikle katılıyorum öyle bidurum nasıl olur ya keşke fotosunu çekip koyabilsem,testleri tarih sırasına göre sıralıyorum gittikçe daha da belirginleşiyor!bekleyeyim bakalım

inş. geç döllenme olmuşturda değerin artar.

alya keşke öyle birşey olabilse ama bu sabahki idrar testinde sadee tek çizgi çıktı yani negatif yine gece boyunca adet ağrım oldu şimdi ağrı sızı yok bol akıntı var

Son düzenleme:
arkadaşım oncelıkle allah gonlune gore versin. ancak idrar da pozitif çıkıp kanda negatif cıkma diye bir ihtimal sozkonusu olamaz, cunku idrarda pozitif cıkabilmesi için testine gore degişmekle beraber beta hcg nin en az 10 falan olması gerekior. bence ya senin ev testlerin bozuk ya da yanlış sonuc verdiler ,karışıklık oldu vs. adet agrısı ve yogun akıntı beyaz ozellıkle de hamilelik belirtisidir. hayırlısı inş

arkadaşım oncelıkle allah gonlune gore versin. ancak idrar da pozitif çıkıp kanda negatif cıkma diye bir ihtimal sozkonusu olamaz, cunku idrarda pozitif cıkabilmesi için testine gore degişmekle beraber beta hcg nin en az 10 falan olması gerekior. bence ya senin ev testlerin bozuk ya da yanlış sonuc verdiler ,karışıklık oldu vs. adet agrısı ve yogun akıntı beyaz ozellıkle de hamilelik belirtisidir. hayırlısı inş

bilmiyorum canım acabalarım çok testlerin pozitif çıkması belki başka bi hormonun salgılanması filan olabilirmi diye düşünüyorum hala adet olmadım adet ağrılarım hep olacağım gün yada bir gün önceden falan başlar ve pembe akıntının akabinden 1-2 günde adetim gelir,şu an ağrım kesildi kasıklarıma hafif batmalar var o kadar bekleyip görücem akıntım bembeyaz değil yalnız açık sarı gibi,Allah hepimizin gönlüne göre gönlündekini versin inşallah

Son düzenleme:
arkadaşlar merhabalar şimdiye kadar adet olamadım daha ama hafif pembemsi akıntı geldi bu pembeler kahverengi kahverengiler kırmzıya döner bugün yarın:KK43:siz siz olun sakın ola idrar testine güvenmeyin,havalara uçmayın,9 ayın hayalini bir çırpıda kurmayın,hemen naz niyaz yapmadan kana baktırın sabırlıysanız o na da baktırmayın adetinizii bekleyin( nasıl olacaksa o iş ben yapamıyorum bunu mesela)öyle işte umarım konum benim yaşadıklarımı ki inşallah böyle bir ikilem yaşamazlar yaşayacaklara örnek olur,faydamız dokunur

arkadaşlar merhabalar şimdiye kadar adet olamadım daha ama hafif pembemsi akıntı geldi bu pembeler kahverengi kahverengiler kırmzıya döner bugün yarın:KK43:siz siz olun sakın ola idrar testine güvenmeyin,havalara uçmayın,9 ayın hayalini bir çırpıda kurmayın,hemen naz niyaz yapmadan kana baktırın sabırlıysanız o na da baktırmayın adetinizii bekleyin( nasıl olacaksa o iş ben yapamıyorum bunu mesela)öyle işte umarım konum benim yaşadıklarımı ki inşallah böyle bir ikilem yaşamazlar yaşayacaklara örnek olur,faydamız dokunur

üzülme canım dün senin durumunun aynısını bende yaşadım maalesef
adetim 7 gün gecikti biçok farklı markanın testni yaptım zor görünen ikinci çizlere çıktı
heveslenmedim ....dün doktora gttim kan testi istedi sonucu aldım koca bir negatif
doktor söktürücü verdi içmedim kendiliğinden gelsin dedim....hala bir umut tasıdım yani.....
kan sonucunu aldıktan spnra eczaneden bidaha test aldım son kez denemek için
kıpkırmızı ikinci çizgi .....sevinemedim ...başka zaman olsaydı hemen hamilelik moduna girerdim..
kan en güveniliri çünkü...eee bugun ne oldu adet oldum.....
ben o ikinci çizgiyi görmek için neler vermezdim
ee gördüm ne oldu sanki....
bundan sonra adetim en az 15 gün gecmeden
ne kan testi nede hele hele idrar testi ben idrar testine güvenmiyorum artık yapmayacam
bi evlendim hormonlarım altust oldu ben bekarken adet gecşkmesi ne hiç bilmezdim...
ve sunuda anladım kafaya takmak elimize bişey geçrirmiyo
rahat olcaksın takmayacaksın
yok yumurtlama günüymüş yok ateş ölçmeymiş
bunlar psikolojimizi altüst ediyor ne yazıkki....
akışına bıraktım artık üzülmek ağlama kafaya takmak
ve en önemliside idrar testi yapmak yokkkkkkkk

X