farklı marka idrar testleri pozitif ama kanda negatif !!!!

bakale

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
723
0
arkadaşlar merhaba adet bugün yarın ve pazartesi beklenen adet zamanı,dünden beri idrar testlerim pozitif çıkıyor,kasıklarıma kramplar giriyor adet sancım ara ara ama çok şiddetli oluyor vücudum yanıyor adet oldum diyorum laavaboda iççamaşırıma yoğun akıntı geliyor,yine test yaptım yine pozitif çıldıracam yaaa bunlra rağmen kanda negatif çıktı,yok mu hiç bunları yaşayan yok mu benim durumum çok arada,yorumlarnızı bekliyorum

herhangi bi sebeple hcg yükselmişte çıkıyo desek kandada bu değer gözükmeli bence kan testini yenile regl kaç gün geçti bu arada??? ve değerin kaçtı kanda???

herhangi bi sebeple hcg yükselmişte çıkıyo desek kandada bu değer gözükmeli bence kan testini yenile regl kaç gün geçti bu arada??? ve değerin kaçtı kanda???

aynen ben de onu düşünüyorum kanda çıkmayan beta hcg nasıl idrarda çıkar?28-30 gün arası değişiyo periyot yani pazartesi diyelim,çokk düşük çıktı yaa 0,24lerde filan,kan estini yiinelemeyi düşünüyorum ama adet olmazsam pzrts den sonra

bu ay herhangi bir ilaç kullanmışmıydın? klomen, çatlatma iğnesi gibi

canım kuzenimin bebişi adeti 15 gün geçmeden kanda görünmedi...adet geçtikten sonra hemen baktırmıştı, negatifti çok sonra çıktı kanda...bence biraz bekle...

aynen ben de onu düşünüyorum kanda çıkmayan beta hcg nasıl idrarda çıkar?28-30 gün arası değişiyo periyot yani pazartesi diyelim,çokk düşük çıktı yaa 0,24lerde filan,kan estini yiinelemeyi düşünüyorum ama adet olmazsam pzrts den sonra

Bu sonuca göre gebe değilsin. Eğer bir gebelik söz konusu olsa en 5 ve yukarısı olması gerek.
Bir ihtimal geç döllenmede olabilir.
Daha adetin zamanın bile gelmemiş.Acele etmişsin sen .Adet olmazsan tekrar yaptır.

idrar testinin markası ne, bir de 2. çizgi pembe mi, ne kadar süre sonra çıktı

idrar testinin biri acon diğerleri nova,ikinci çizgi çok kırmızı değil foto çekemiyorum idrar testi örneklerinden sabahki daha belirgin ben burdayım diyorr

Bu sonuca göre gebe değilsin. Eğer bir gebelik söz konusu olsa en 5 ve yukarısı olması gerek.
Bir ihtimal geç döllenmede olabilir.
Daha adetin zamanın bile gelmemiş.Acele etmişsin sen .Adet olmazsan tekrar yaptır.

evet gebe değilim laborant şak diye söyledi zaten:KK53:adet olmazsam kana baktırırım,şu an bişeyim yok mesela an geliyor adet sancımöyle şiddetli oluyorki kasıklarıma kramp giriyor sanki sonra ılık bişeyler geliyor adet oldum zannediyorum akıntı dolmuş iç çamaşırıma,forumlrdan araştırdığım kadarıyla ya çatlamamış umurtam kiste döndü ya da imyasal gebelik yaşıyorum,doktoruma ulaşamadım pazartesiye kadar ne olacak bakalım

evet gebe değilim laborant şak diye söyledi zaten:KK53:adet olmazsam kana baktırırım,şu an bişeyim yok mesela an geliyor adet sancımöyle şiddetli oluyorki kasıklarıma kramp giriyor sanki sonra ılık bişeyler geliyor adet oldum zannediyorum akıntı dolmuş iç çamaşırıma,forumlrdan araştırdığım kadarıyla ya çatlamamış umurtam kiste döndü ya da imyasal gebelik yaşıyorum,doktoruma ulaşamadım pazartesiye kadar ne olacak bakalım

Çatlamamış yumurtanın kiste dönüşmesiyle beta hcg yada akıntı ne alaka yahu :44:
Kimyasal gebelik içinde değerin düşük gibi
En iyisi adet olmazsan test yaptır. Bence acele etme salı yahut çarşamba yaptır garanti olsun.:KK34:

Çatlamamış yumurtanın kiste dönüşmesiyle beta hcg yada akıntı ne alaka yahu :44:
Kimyasal gebelik içinde değerin düşük gibi
En iyisi adet olmazsan test yaptır. Bence acele etme salı yahut çarşamba yaptır garanti olsun.:KK34:

ay ne biliyim yaa burda bi arkadaşında testi çift çizgiydi doktora gidince kisti çıktı,canım kimyasal gebelik için değerin kaç olması gerekiyorki

ay ne biliyim yaa burda bi arkadaşında testi çift çizgiydi doktora gidince kisti çıktı,canım kimyasal gebelik için değerin kaç olması gerekiyorki

Diyorum ya en az 5 ve yukarısı olması lazım
Kimyasal gebelikte değer yükselir sonrada düşer.
Bunu göz önünde bulundurursak senin ki kimsayal gebelik falan değil
Değerin çok çok düşük .

canım şimdi idrarda çıkıpta kanda çıkmama durumu sözkonusu olamaz bu durumun tek açıklaması testler bozuktur.
geç döllenme olmuş olabilir o zamanda kanda geç çıkar yinede bu durum idrarda pozitif çıkmasını açıklamaz. kist çift çizgi çıkmasına neden olmaz. bende hem çikolata hemde yumurtalık kistleri var oradan biliyorum. kimyasal yaşaman için değerinin yine yüksek çıkıp daha sonra düşmesi gerekirdi.
çatlamayan foliküller kistleşebilir ama adetle beraber atılır çoğu kadın farkına bile varmaz. ayrıca yumurtalık kistleri gebeliğe engelde değildir.
sen içini rahat tut ve bekle. adetin geçtikten sonra kan testini tekrar et.

Diyorum ya en az 5 ve yukarısı olması lazım
Kimyasal gebelikte değer yükselir sonrada düşer.
Bunu göz önünde bulundurursak senin ki kimsayal gebelik falan değil
Değerin çok çok düşük .

:KK59::KK59::KK59:bakalım Allah tan hayırlısı ne diyelim bu arada ilgin için çok teşekkürler,yarın sabah idrar testini tekrarlasammı acaba

X