Göz Makyajı Farkl bir Kiprik kvrma aleti..Avondan

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
o nası bi kıvırma aleti ya makas gibi
eski kirpik kıvırma aletleri daha mantıklı ama bu biraz tuhaf

arkım almıs.. onun kiprikleri cok güzel olmus.. ben eski usulude kullanmadgm için bilmiyorum

ay korkunç ben kesin yolarım kendimi bunla

bunu ilk kezgörüyorum..diger aleti kuallnamıyorum korkumdan.. cok cılız ve az kirpiklerimvar..bisey olur diye korkuyorum.. bu dahamı kolaydırki...nasıl kullanılıyor bu..

Maskaradan önce, kıvırma aletinin beyaz bölmesine kirpikleri yerleştirip baskı uygulayarak kullanılır. yazıyor..

Ben lisedeyken almıştım o makastan tabi şimdi çöpte :) gayet güzell kullanıyordumm.Beyaz süngerimsi yere kirpiklerimi yerleştiriyordumm..Sonraa:)hartttt sıkıyordum makası çok güzell oluyorduuuu

çok değişikmiş yaw bende diğerinden çok korkuyodum zaten az onudada kıvırmada kaybetcem diye korkuyodum hahahaaa bu hala satılıyomuymuş ki avonda acep

evet bunu ben de görmüştüm
merak ettim nasıl acaba
güzel kıvırıyo mu

Kataloğu iş yerine her ay gelir ama dikkat etmedim herhalde hiç görmemiştim bunu değişik birşey nasıl kullanılıyor bakmadım ama ben eski usul kirpik kıvırıcı kullanıyorum çok memnunum.

indirimde snrm suan bu urun yada p_renses ole verdiginden bilmiorm 8-9 TL FLN biliorm ama suan için emn dgl

avon kıvırıcının eskiden kullandığımız kıvırıcıdan hiçbi farkı yok.belki şekli biraz farklı ama işlem aynı.tehlikesi de yok,niye korkuyorsunuz ki kullanmaktan..makas ağzı içine kirpiklerinizi yerleştirin sıkın ve bi süre başlayın sonra rimelleyin.SÜPER..daha gür ve uzun duruyo kesinlikle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…