Makyaj Ürünleri Far Bazı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mac far bazını kullanıyorum paint pot ( painterly rengi) ten rengi olduğu için her renkle uyumlu gayet iyi ama ağzını sıkıca kapatmama rağmen kıvamı koyu kurumuş gibi geliyor bana
urban decayı çok övüyorlar bitince onu alıcam

mac far bazını kullanıyorum paint pot ( painterly rengi) ten rengi olduğu için her renkle uyumlu gayet iyi ama ağzını sıkıca kapatmama rağmen kıvamı koyu kurumuş gibi geliyor bana
urban decayı çok övüyorlar bitince onu alıcam

onu internetten mi alıosun urban ı?

art deco far bazı süperr.. makyajınız 10 saat gecmesıe ragmen yenı yapılmıs gıbı duruyor

M.A.C öneririm kesinlikle.çok memnunum. göz kapağında hiç çizgilenme yapmıyor.ayrıca çok yumuşak bir yapısı var.ben far bazı ve kaş altıma kullanıyorum.

mac in far bazını almıştım hiç memnun kalamadım.
benefitin far bazını kullanıyorum çok memnunum.

Mac'in far bazını kullanıyorum. Farım 12 saat sonra bile göz kapağımdaydı ki benim cildim hiç makyaj tutmaz. MAC'a bayılıyorum :KK69::KK66:

Arkadaşlar ben de far bazlarını biraz araştırdım. Normal ciltli olanlar diğer marka far bazlarından memnun fakat teni yağlı olanlar, makyaj tutmayanlar M.a.c marka far bazı alsınlar. Ben araştırmalarımdan bunu anladım. Bende yağlı tenli, makyaj tutmayan bir cilde sahip olduğumdan m.a.c alacağım ama fiyat 50 tl ye yakın olması lazım. Tam emin değilim.

X