Makyaj Ürünleri Far Bazı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar adana da sadece ınglot buldum cok begendım 25 tl cok kalıcı

far bazıı nedir?? Nasıl kızım ben ya bişey bilmiyorum.....
Far sürmeden sürülen fondoten gibi bişey mi? sanırım kalıcı olmasını sağlıyor farın di mi?

bende inglot far bazı aldım 25 tl 2 hafta önce normalde 7de makyaj yapardım öğlene çizgi çizgi olurdu şimdi saat 3 oluyor çok hafif bir çizgilenme oluyor sadece hala deneme aşamasındayım şu sephorayı da denemek istiyorum onu nerden bulabilirim acaba?

ben kumral tenliyim ama göz etrafımda koyu halkalar var bu nedenle herzaman kapatıcı kullanırım (max factor erace 07 ıvory:denediklerimin içinde en iyisi yıllardır bunu kullanırım .hergün kullansam 6 ay gidiyor ekonomik yani şuanki fiyatı 33 tl)neyse ama hiçbir farın rengi göz kapağımda gerçek rengini göstermiyor.kız kardeşimde harika belli olan renkler bende belli bile olmuyor.en iyi markaların farı bile işe yaramıyordu.demekki böyle bişeye ihtiyacım varmış.çarşıya çıkınca arıycam bulursam ve kullanırsam yorum yazarım.far bazını ilk ve tek bu sitede duydum.gerçekten çok şey öğrendim sizlerden.çok teşekkürler hepinize

far bazıı nedir?? Nasıl kızım ben ya bişey bilmiyorum.....
Far sürmeden sürülen fondoten gibi bişey mi? sanırım kalıcı olmasını sağlıyor farın di mi?
far bazı göz kapağına sürülüyor canım yane fardan önce kullanıyorsun bu sayede farın uçup gitmiyor uzun süre dayanıyor

kapatıcıyı göz altına sür üstünede far bazı ben inglottan alırken öyle demişlerdi üste kapatıcı sürme die :)))) denedim gerçekten kalıcılık sağlıyor kesinlikle tavsiye ederim

inglottan aldım 25 tl aralık ayında

sephora nın far bazını aldım. yalnız doğru düzgün süremiyorum. kutusu o kadar minik ki parmak ucum girmiyor içine far fırçasıyla kullanmak lazım herhalde . bir de ne kadar sürmeliyim ben parmağımın ucuna geldiği kadarını alıp sürüyorum sanırım yetersiz oluyor çünkü yine farım bulaştı üst kısma deneyen arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler...

arkadaşlar ben beyunun far bazını öneririm.küçük tüpte bir ürün.ben kapatıcı fırçasıyla göz kapağıma uyguluyorum.göz kapaklarım çok yağlı olmasına rağmen farlar bayağı uzun dayanıyor.çok memnunum.

too faced almak istiyordum ama türkiyede çok pahalıakannehir beyu far bazını da okumuştum forumda bi ara ona bakayım o zaman.hem fiyatı da uygunmuş.tşk carefully:) yağlı ciltlerde işe yarıyor mu ki iyi acaba

sephoranın far bazı ne kadar biliyormusunuzbilmiyorumkismile

dün sephoraya bu ürünü almaya gittim dedim far bazı küçük kapta kremsi yapıda ten rengi gibi falan fırçalı concealerdan tutunda toz ten rengi fara kadar farklı ürünler gösterdiler ve bir personel bile bu ürünü bilemedi sinir oldum kendi ürünlerinden bihaberler yani art decoda bulamadım çoğu yer far bazı deyince o neki diye bakıyorlar oyle ohaoldumsmile

ya evet aynen!! bide beni tersliolar yıllardır burdayım hiç öle bşi duymadım diye bana bej rengi far filan gösteriolar kapatıcı gösteriolar...sempatiksalakcinni napçam nerden bulcam

ben hazir baz yerine ten rengimde transparan pudra ya da normal pudra suruyorum hem kalici oluyor far ve gozaltima da suruyorum kalem de akmiyor tavsiye ederim

Arkadaşlar bu sephora ürünlerini nerde bulabiliriz çünkü her yerde satmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…