Makyaj Ürünleri Far Bazı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ezgiii_

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
229
1
34
arkadaşlar bana önerebilceginiz far bazı var mı bide fiyatı ile yazarsanız sevinirim....şunu kullandım ve çok memnun kaldım diyebilceginiz

ArtDeconun mineral icerikli far bazini kullaniyorum fiyati 7,50 euro civarinda cok ama cok memnunum ben

Sephoranın far bazını aldım bugün,14.90 tl ve eve gelince denedim renkleri çok güzel belli ediyor ve kolayca çıkmıyor,tavsiye ederim :)

çok sağolun arkadaşlar diger yazanlarada bakıyım hepsini tek tek 3 gün sonra yine giderim zaman tek tek bakarım artık far bazı almaya karar verdim ya böyle olmuyo kapatıcı fln

artdeconunkini önerebilirim. uyduruk farların rengini gayet güzel belli ediyor, uçup gitmesini engelliyor. 20 tl idi aldığımda.
sephora bazı da merak ettim ama burdayken alabilmem mümkün değil =(

Ben LOREAL De-Crease far bazını kullanıyorum ve çok memnunum. Brigette's Boutique sitesinden sipariş vermiştim. Fiyatı 5.50$ kargo ile birlikte 8.83$ a geliyor.

Ben LOREAL De-Crease far bazını kullanıyorum ve çok memnunum. Brigette's Boutique sitesinden sipariş vermiştim. Fiyatı 5.50$ kargo ile birlikte 8.83$ a geliyor.

hemen siteden bi bakıyım canım bi araştırma içine girdigim için

urban decay piyasadaki en iyi far bazıdır
fakat Trde satisi ne yazık ki yok
ancak internetten temin edilebilir

peki kızlar yerli markaların far bazı yokmu? yada kullanan??

ben hiç kullanmadım far bazı. ama benimde hoşuma gitti farların kalıcılığını ve renklerini mükemmel muhafaza ediyormuş.

o kadar çok sephora far bazı yazıldı ki tmm ben sephora almaya karar verdim inş bu başlık diger arkadaşlarada yardımcı olur

peki far bazını kapatıcıdan sonra mı süreceğiz?....yoksa tek başına far bazı yeterli geliyor mu?..yani göz kapağımıza sadece far bazını uygulayıp ardından far kullanmak mı gerekiyor?...

peki far bazını kapatıcıdan sonra mı süreceğiz?....yoksa tek başına far bazı yeterli geliyor mu?..yani göz kapağımıza sadece far bazını uygulayıp ardından far kullanmak mı gerekiyor?...

far bazını sürdükten sonra güzelce farını sür canım..rengini en güzel sekilde belli eder.göz kapagına fondöteni sürmene gerek yok canım

lorealinkini sipariş verdim
bakalım elime ulaşsın hemen yazarım nasıl olduğunu
fiyatı da uygun hem

X