Fantazi kıyafetleri-İç çamaşırları

MerakliBirKiz24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2022
425
533
Merhaba arkadaşlar, ben cinsel hayatım hareketlensin diye bir kaç fantazi kıyafeti almak istiyorum. fileli çorap, güzel gecelikler , şartiyer gibi. Nereden alacağımı bilemiyorum. İnternette çok var ama çalışıyorum ve ofise gelsin istemiyorum. Size danışmak istedim alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Seffaf posetle gonderecek halleri yok ya en azindan kargo posetinde olur ofise gelse ne olacak siz acmadiktan sonra. Ama gorgusuzun biri size ait paketi acarsa oyle luzumsuz biri varsa calistiginiz yerde onu bilemem

Gelsin ofise ne olacak. Kimse sana teslim etmeden önce paketi açıp bakmayacak ya ?
Bazı firmalar üzerinde faturası ile birlikte yolluyor ve paket içeriği yazıyor. bazense paketleme güzel olmuyor ve bir kenarı yırtık oluyor ve içi gözüküyor. Anlayacağın göndericilere güvenim yok. Sizin bu konuda güvendiğiniz bir site yada mağaza varsa gönderen onları da inceleyebilirim.

Bazı firmalar üzerinde faturası ile birlikte yolluyor ve paket içeriği yazıyor. bazense paketleme güzel olmuyor ve bir kenarı yırtık oluyor ve içi gözüküyor. Anlayacağın göndericilere güvenim yok. Sizin bu konuda güvendiğiniz bir site yada mağaza varsa gönderen onları da inceleyebilirim.
Benim bildiğim yerler yok ama kargo konusunda zorlanıyorsanız. Haftasonu mağazadan temin edebilirsiniz.

Bende istiyorum da korkuyorum hep aptal saptal çıkıyorlar :KK70:
Bir de kargo poşetinde görünür ya da faturasını dışına koyarlar diye korkuyorum. Fantezi giyim diye yazıyo bazılarında deliriyorum. :KK70: :KK70:

Ben trendyol' dan bi kaç kez almıştım. Fatura içindeydi. Gizlilik konusunda bi sıkıntı yaşamadım😂 tabi aldığınız satıcı önemli ürünü almadan mağaza yorumlarına bakmakta fayda var. Satıcı gizliliğe önem veriyorsa yorumlarda belirtenler çıkıyor. Hiç olmadı satıcıya sor kısmından gizliliğe önem verilmesini istiyorum dersin olur biter 😂

Onun dışında coraci çamaşırcı mağazalara vs gidip de seçebilirsiniz . Hem kalitesini görmüş olursunuz. Bizim mahallede bile var öyle şeyler, biraz daha mekanın arkada kalan yerlerinde,paketli halde satılıyor
Sizin mahallenin adresini ver aciilll :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Bizim mahalledekiler fantezi giyim diye beyaz atlet satıyorlar ya da paçası dantelli tayt :KK70: :KK70:

Onun dışında coraci çamaşırcı mağazalara vs gidip de seçebilirsiniz . Hem kalitesini görmüş olursunuz. Bizim mahallede bile var öyle şeyler, biraz daha mekanın arkada kalan yerlerinde,paketli halde satılıyor
Aslında buradan utanmadan sormak, yazmak kolay çamaşırcılardan gidip almak biraz utanmama sebep olacağından ve sağlıklı bir şekilde inceleme fırsatım olmayacağından korkuyorum. :KK70:

O tarz ürünleri öyle ulu orta anlaşılacak şekilde paketlemezler korkmayın. Teslimat noktaları veya kargo şubelerine direkt göndersinler, siz gidin alın; eğer içiniz rahat etmeyecekse.

Sizin mahallenin adresini ver aciilll :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Bizim mahalledekiler fantezi giyim diye beyaz atlet satıyorlar ya da paçası dantelli tayt :KK70: :KK70:
Hahaha :) yok ya her şey var buralarda. Mesela osmanbeyden şişli istikametine doğru düz yürü. Cadde üzerindeki camasircilarda polis elbisesi bile bulursun:)
baktın bulamadın, aynı yoldan devam et, Mecidiyeköy'den ( celons pub hizasından) Profilo avm'ye doğru giden yol var. O yolda da çok fazla çamaşırcı var.
Bu istikameti takip et, ikinci çeyizini dizersin 😅😅 güven bana

Hahaha :) yok ya her şey var buralarda. Mesela osmanbeyden şişli istikametine doğru düz yürü. Cadde üzerindeki camasircilarda polis elbisesi bile bulursun:)
baktın bulamadın, aynı yoldan devam et, Mecidiyeköy'den ( celons pub hizasından) Profilo avm'ye doğru giden yol var. O yolda da çok fazla çamaşırcı var.
Bu istikameti takip et, ikinci çeyizini dizersin 😅😅 güven bana
Kız ben oralarda çalışıyom ya Anaaa komşu çıkıcaz az daha anlat bakiym :KK70:

Aslında buradan utanmadan sormak, yazmak kolay çamaşırcılardan gidip almak biraz utanmama sebep olacağından ve sağlıklı bir şekilde inceleme fırsatım olmayacağından korkuyorum. :KK70:
Kız kim tanıyacak seni,ellerin sokağında 😇? Orada çalışan zaten neler neler görmüştür. Tak kulaklığını, kimseyle muhatap olmadan incele,seç al:))

X