Fallardan ister istemez etkilenmek ve bunun pişmanlığını yasamak

kirazsapikarpuzcopu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
46
63
44
Eşimle 10 yıldır evliyiz. Onun ikinci evliliği ve 3 çocuğu var, hepsi yetişkin. Evliliğimizin ilk yıllarında çocuk dedikçe sırtını döndü bana. Ben de 38 yaşım itibariyle artık vaz geçtim.

Bu süreçte eşimle 3 defa fal baktirdik, eşim yabancı ve kahve falıni merak ediyordu. İlk falı ilk evlendigimi yıl baktirdik. Kadın kızım bu adam seni geciktiriyor, anne olacaksın ama geç olacaksın. Onu dinleme dedi. İkinci falı da 3 sene sonra baktirdik. Aynı seyleri söyledi başka bir falcı. 3. ise yaklaşık 4 sene önce ve aynı şeyler... Hepsi de kendin doguracaksin dedi. O zamanlar hiç onemsemedim, ama geçtiğimiz seneden beri bu konu beni çok üzmeye başladı. İsteğim gün geçtikçe artıyor, ve eşim de çok pişman beni bu kadar uzdugu için. O bunalım için de bir kaç fal daha baktırdım. Hepsi kendin doguracaksin dedi.

Artık 40 yaşımın üstündeyim ve çok büyük bir çocuk özlemi yaşıyorum. Evlat edinmek ya da koruyucu aile olmak istiyorum. Bir sağlık problemim var. Hamile kalmam çok riskli. Ama fallarda duyduğum, daha önce inanmadigim herşey kafamın içinde yankılanıyor. Ben bu yaşımda anne ozlemi olan bir çocuğa sahip çıkmak istiyorum, soylenenleri hatirladikca neden bu kadar takılıyorum bilmiyorum.

Yahu kızım adam seni 10 yıl oyalamış, nerdeydi aklın baktın ki adam oyalıyor basıp gidecektin. neden hayatını bu adama feda ettin, altından yapılma mı? Bencil ve iğrenç birisi. 3 çocukla adamla ne işin vardı ayrıca, senin anan baban yok muydu evlenirken?

Bu adam çocuk isteseydi zaten seninle biyolojik çocuk yapardı evlat edinmeye evet diyeceğini nerden çıkardın? Bence de sen falcıyı dinle, uygun adaylar bak doğal yollardan çocuk sahibi olmaya çalış, sonra da at tekmeyi kendine düzgün bir aile kur.

Son düzenleme:
İşin aslı eşimin kızı o zaman daha küçüktü. Kendim istesem bile onunla meşgul olduğum için kendi hislerimi dinleyecek hiç vaktim olmadı. Duyduğunda da hiç inanmadım. Eşimi zorlayıp hamile kalamazdim. Adam çocuk diyince buz kesiliyordu. Kızı büyüdü ve sırtını döndü babasına, şimdi o da çocuk ister oldu, evlat edinmeye bile açık. Açıkçası ben falcilarin herkese benzer şeyler söylediğine inanıyordum. Zaten 39 yaşım itibariyle de olmayınca artık hiç olmaz diye düşündüm.

İşin aslı eşimin kızı o zaman daha küçüktü. Kendim istesem bile onunla meşgul olduğum için kendi hislerimi dinleyecek hiç vaktim olmadı. Duyduğunda da hiç inanmadım. Eşimi zorlayıp hamile kalamazdim. Adam çocuk diyince buz kesiliyordu. Kızı büyüdü ve sırtını döndü babasına, şimdi o da çocuk ister oldu, evlat edinmeye bile açık. Açıkçası ben falcilarin herkese benzer şeyler söylediğine inanıyordum. Zaten 39 yaşım itibariyle de olmayınca artık hiç olmaz diye düşündüm.
İkinizde istediğine göre falcılardan doktorlara geçiş yapmalısınız.
Tıp ilerledi çoğu hastalıkta tedaviler gelişti artık atak yapmalısınız

Falcilari buyrun siz dinleyin.

Anlayamadım bu yorumu gerçekten hanım abla, dinledim etkilendim diyorsun da eee nasıl olacak yani o zaman bu herifle evliydin helikopterle eve adam düşüp hamile mi bırakacaktı nasıl olacaktı yani :KK51: Sen bu adamı bırakmaya razıysan olur değilsen olmaz kader sana bağlı her şey senin elinde. Kocan da ayrıca bir acaip, falcı yüzüne baka baka karın başkasından hamile kalacak diyor kocan da köşede ibiş gibi dinledi mi yani g.vat mı bu adam, sen ne diyorsun demedi mi??:KK51:

Eşimle 10 yıldır evliyiz. Onun ikinci evliliği ve 3 çocuğu var, hepsi yetişkin. Evliliğimizin ilk yıllarında çocuk dedikçe sırtını döndü bana. Ben de 38 yaşım itibariyle artık vaz geçtim.

Bu süreçte eşimle 3 defa fal baktirdik, eşim yabancı ve kahve falıni merak ediyordu. İlk falı ilk evlendigimi yıl baktirdik. Kadın kızım bu adam seni geciktiriyor, anne olacaksın ama geç olacaksın. Onu dinleme dedi. İkinci falı da 3 sene sonra baktirdik. Aynı seyleri söyledi başka bir falcı. 3. ise yaklaşık 4 sene önce ve aynı şeyler... Hepsi de kendin doguracaksin dedi. O zamanlar hiç onemsemedim, ama geçtiğimiz seneden beri bu konu beni çok üzmeye başladı. İsteğim gün geçtikçe artıyor, ve eşim de çok pişman beni bu kadar uzdugu için. O bunalım için de bir kaç fal daha baktırdım. Hepsi kendin doguracaksin dedi.

Artık 40 yaşımın üstündeyim ve çok büyük bir çocuk özlemi yaşıyorum. Evlat edinmek ya da koruyucu aile olmak istiyorum. Bir sağlık problemim var. Hamile kalmam çok riskli. Ama fallarda duyduğum, daha önce inanmadigim herşey kafamın içinde yankılanıyor. Ben bu yaşımda anne ozlemi olan bir çocuğa sahip çıkmak istiyorum, soylenenleri hatirladikca neden bu kadar takılıyorum bilmiyorum.
Falcıya söyleyin, üreme iki kişi ile olur. Eee sizin koca istemiyorsa kendin doğuracaksın ne demek? Ayrıca fala inanıp hayatını böyle bunalıma sokmak da ne bileyim

Falcıya ne bakıyorsun Allah aşkına. Eğer evlilik içinde ortak payda yoksa yolunu ayırıp çocuk sahibi olmak isteyen biri ile önüne bakacaktın. Adam tatmış çocuk duygusunu istemediğini söylemiş, sen de istemişsin. En başta bilerek keşke konuşsa idiniz. Ha çocuğun olur mu olur da ne bilim o geç kalmışlık hissi geçer mi bilemiyorum

Ya hu adamın zaten üç çocuğu varmış, çocuğa doymuş adam. Niye gidip çocuksuz halinizle üç çocuklu bir adamla evlenirsiniz. Ben de fal baktırmayı severim ama böyle hayatınızı fala göre şekillendirmekte ne bileyim saflık yani. Adam sizi bunca yıl oyalamış ve çocuklarını baktırmış, bu saatten sonra da çocuk isteyeceğini hiç sanmıyorum, oyalıyor sizi.

Bacim sen 10 senedir falci mi gezdin simdi? Ya adamin 3 cocugu varmis cocuk istemeyecegini bilmek icin falci olmaya gerek yok ki. Kime sorsaniz soylerdi.

Zaten bebek riskmiş sizin için. Neye takıldınız tam anlayamadım.

Kendin doğuracaksın ne demek yani adam sizi bırakıp gidecek mi?
Hayatınızı yaşasanıza hem, fal olayının arka planı bayağı ürkütücü. O alana girmenizi hiç tavsiye etmem.

üzgünüm ama kocan seni severek evlenmemiş. çocuklarına bakılsın istemiş. yoksa sendende bir çocuğu olsun isterdi. sen de istedikten sonra 3 taneye bakan adam 4.cüyede bakardı. şimdide yaşınız geçti diye düşünüp oyalıyor ondan he tamam diyor gibi geldi.

Belli bir yaştan veya arkadaşlar evlendikten sonra arkadaşlıktan hayır bekleme ha iyi olur nasip ama oldurmaya çalışma. Ben de bir arkadaşımla plan yapmıştım diğer arkadaşla ikimizi çağırmıştı hatta ama görümcem gelecek dedi ben de çok zorlamadım açıkçası. Yani görümcesine laf anlatamaz kız bir yandan da zor o sebeple bir süre sonra arkadaşlığa gerek olmuyor sanırım. Bir dr ben bekar halimle arkadaşlarımın kocalarını vs. Buluşmamda istemem yani.

Konu sahibi konuya 10 gündür yazmamış ama belki görür ben yine de yazayım. Hiç fal baktırmadım ama hem çevremde fal baktıranlardan hem de kkda fal topiklerinde yazanlardan anladığım şey falcılar kim neyi duymak istiyorsa onu söylüyorlar. Olumsuz konuşursa o kişi bir daha gelip kendisine fal baktırmıyor çünkü. Eski sevgilim dönecek mi diyene dönecek, şu işi alıcam mı diyene alıcan, platoniğimin hayatında biri var mı diyene yok vs vs diyolar. Böylece fal baktıran kişiler istediği şeyden ümidi kesene kadar fal baktırmaya devam ediyor. Bazen bu yıllarca sürüyor. Fal topiklerinde denilenler çıkmamasına rağmen 10 küsür yıldır fal baktıran ve falcılara dünya para kaptıran insanlar var. Yazık günah. Hem ümit etmekten psikolojileri bozuluyor hem de paraları gidiyor.

Mesela benim arkadaşım evlenmek istiyor ve falcıya gittiğinde ”yakında hayatının aşkıyla karşılaşacaksın” demiş. Kısa süre sonra da bir arkadaşı bunu biriyle tanıştırmak istedi. Bu da çok heyecanlandı, müstakbel kocasıyla tanışacağını düşünüyordu. Çok özenerek hazırlandı, gitmeden adil yıldırım videoları izledi (ilk buluşmada erkek nasıl etkilenir vs) sonuç olarak ilk buluşmadan nasıl kaçacağını bilemedi. İkisi de birbirinden hiç hoşlanmadı. Yine de bir şans daha vermek istedi ve daha kötü oldu.

Derdinizi burda anlatsanız inanın burdaki hanımlar gelecekle ilgili daha iyi öngörülerde bulunurdu.

Fal baktırmak hem günah hemde saçma bir olay. Hep düşünürüm bu falcılar bu kadar iyiyse neden kendileri kötü bir hayat yaşıyor 😄 bir keresinde iş arkadaşlarım baktırırken bana da salladı kadın birşeyler dediklerininde hiçbiri olmadı 😄 bir sınava hazırlanıyordum bana sen o sınavı üç kerede ancak geçeceksin dedi ben ilkte geçtim 😂 hayatımız hakkında hepimiz onlardan daha çok öngörülere sahibiz ama işimize gelmiyor aslında

X