Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar benim falcım var kahve Tarot ben kahve baktırıyorum 250 300 tl isteyene özelden numara atarım gayet biliyor baya arkadaşlarımda baktırdı burdan bile memnun kalan var fakat bende yeni birine baktırayım mı burayı görünce heveslendim kimi öneriyorsunuz

Ya alya genel olay akışı anlatıyor. Azra daha kısa vadeli açılımlar yapıyor bana. Ben de çok sık arıyorum onu. Mesela aylardır ayrı olduğum sevgilimle görüştük, Azra Nisan mayıs aylarına bahar aylarına dayanacak görüşmeniz diyordu. Hakkaten öyle oldu. Sonra o günü beraber geçirdik falan. Ben hemen ertesi günü Azra’yı aradım. Dedi ki hemen ilişkiye başladık diye düşünme. 3 hafta falan gelgit yasicak bu adam. Arada ortalardan kaybolacak ses çıkarmayacak falan. Gerçekten de öyle oldu. Tabi kendi yaptıklarımızda yön veriyor. Ben devamlı iticilik yapıyorum, laf sokuyorum. Dün Azra bu şekilde devam edersen diil bu nisan, öbür Nisan a kadar toparlanmazsınız dedi. Vadeye takılmayın, öne çekilir, ötelenir vs çok bi anlamı yok bence
ne kadar randevu alırsam alayım aramadan geçmişe düşüyor astrocenter da siz nasıl arıyorsunuz ? tam 5 kez randevu aldım

ne kadar randevu alırsam alayım aramadan geçmişe düşüyor astrocenter da siz nasıl arıyorsunuz ? tam 5 kez randevu aldım
Azra için soruyorsunuz değil mi? Ya evet çok zor onu yakalamak. Dün akşam gördüm mesela arıyım derken çıkmış. Söyle yapıyorum ben, 10 dk lik paketten alıyorum. Akşamları da devamlı sisteme girip bakıyorum. Online sa hemen arıyorum kendim. Azra’da rdv çok işlemiyor, çünkü saat kaçta girip çıkacağı belli olmuyor. Bu akşam da mesela kovalayacağım kendisini:)

Ben uzaya baktırdım ağzım açık kaldı şimdi durumu adamın yaşadıklarını hepsini bildi şok oldum ben ki İstanbul’da online da fal baktırmadığım kimse kalmadı

Ben uzaya baktırdım ağzım açık kaldı şimdi durumu adamın yaşadıklarını hepsini bildi şok oldum ben ki İstanbul’da online da fal baktırmadığım kimse kalmadı
Uzaya ben de 2-3 yıl önce çok baktirirdim. Allah için kötü diyemem, anda iyidir ama dedikleri çıkmadı bana. Bi kere sevgilimle aramız tatsizken buluşmaya gidiyordum. Ayrılık var mı dedim, hayır hiç öyle bir enerji görmüyorum dedi. O gün adam artık yapamıyorum ayrılalım dedi:) sonra 1-2 daha baktırdım ama bıraktım uzayı ben

Ya benim eski sevgilimle ilgili ruh hali karakteri filan kimse bu zamana kadar bu kadar iyi tarifleyemedi ilişkinin benim tarafımdan bitirildiğini filan bilen tek kişi neden bittiğini. Ama çok uzak bir tarih verdi mesela damla diğer bütün falcılar en geç Mayıs dedi çok uzak Ağustos dedi biraz ona üzüldüm

X