Fal Sepeti Deneyimleri

İlk Falım değildi canım, ilk fal evet 10 dk bedava oluyor.
Orda paketler var 10 dk si 15 Euro falan diye, neden onlardan almıyorsunuz? Ben hep 10 dk lik baktırıyorum yeterli oluyor. Haftada bir baktırıyorum o şekilde, hem gazımı alıyor hem de daha ekonomik oluyor. Bu arada ben de Azra ve alyaya takılıyorum. Ama Azra 1. Sırada hep. Siz memnun kaldınız mı? Çıktı mı dedikleri?

Orda paketler var 10 dk si 15 Euro falan diye, neden onlardan almıyorsunuz? Ben hep 10 dk lik baktırıyorum yeterli oluyor. Haftada bir baktırıyorum o şekilde, hem gazımı alıyor hem de daha ekonomik oluyor. Bu arada ben de Azra ve alyaya takılıyorum. Ama Azra 1. Sırada hep. Siz memnun kaldınız mı? Çıktı mı dedikleri?
Azra hiç girmiyor gibi nasıl yakalıyorsunuz

Bana birini önere bilir misiniz
Yani öneri olarak değil de bayağı bir kişiye baktırdım aklıma gelen,aklımda kalan melisa donukuk’un anlık olarak yorumunu ve benim hislerimi tercüme etmesini beğenmiştim, benim yaşadığım durumu sanki kendi yaşar gibi anlatmıştı ama pahalı bir falcı yani sırf benim yüzümden baktırmayın:) uygun fiyat olarak da aklıma gelen şah sultan var . Vade olarak dediklerini pek önemsemiyorum falcıların çünkü neredeyse hiç çıktığını görmedim vadelerin.
Bayağı bir kişiye baktırdım ,sayısını saymadım ama beni gerçekten tatmin eden , wow dedirten falcı olmadı.

Haklısınız Azra'yı aceleyle yakalayınca paket alamadım ama aklımda bulunsun. Bana Alya daha iyi gibi geldi, Azra'nın verdiği tarihten önce oldu iletişimimiz eski sevgilimle. Hangisi sizde daha çok çıktı gelecek için?

elena berbattı en kötü fallarımdan ilk 10 girer :KK70:
fal boyunca diyor ki telvede bir adam görüyorum erkek arkadaşın olabilir ama değil diyosan abindir abim yok dersen babandır
falda bi haber görüyorum haber beklemiyorum dersen haber gelecektir yok bekliyorum dersen o haberdir ay her ihtimali söylüyo sonra çıktı diyolar

elena berbattı en kötü fallarımdan ilk 10 girer :KK70:
fal boyunca diyor ki telvede bir adam görüyorum erkek arkadaşın olabilir ama değil diyosan abindir abim yok dersen babandır
falda bi haber görüyorum haber beklemiyorum dersen haber gelecektir yok bekliyorum dersen o haberdir ay her ihtimali söylüyo sonra çıktı diyolar
Benim de en kötü faldan ilk 5e girer berbattı . Kız çocuk haberiymiş ben ya da çevremden peki kimden olabilir başka ? Tatil planı yapacakmışım mayıs ayında çoğu insan o aylarda tatil planı yapabilir. Anlık durumu ve geçmişi de hiç bilemedi spesifik sorum hakkında.

Haklısınız Azra'yı aceleyle yakalayınca paket alamadım ama aklımda bulunsun. Bana Alya daha iyi gibi geldi, Azra'nın verdiği tarihten önce oldu iletişimimiz eski sevgilimle. Hangisi sizde daha çok çıktı gelecek için?
Ya alya genel olay akışı anlatıyor. Azra daha kısa vadeli açılımlar yapıyor bana. Ben de çok sık arıyorum onu. Mesela aylardır ayrı olduğum sevgilimle görüştük, Azra Nisan mayıs aylarına bahar aylarına dayanacak görüşmeniz diyordu. Hakkaten öyle oldu. Sonra o günü beraber geçirdik falan. Ben hemen ertesi günü Azra’yı aradım. Dedi ki hemen ilişkiye başladık diye düşünme. 3 hafta falan gelgit yasicak bu adam. Arada ortalardan kaybolacak ses çıkarmayacak falan. Gerçekten de öyle oldu. Tabi kendi yaptıklarımızda yön veriyor. Ben devamlı iticilik yapıyorum, laf sokuyorum. Dün Azra bu şekilde devam edersen diil bu nisan, öbür Nisan a kadar toparlanmazsınız dedi. Vadeye takılmayın, öne çekilir, ötelenir vs çok bi anlamı yok bence

X