Fal dünyası

arkadaş çevremden.. silesim görmeyesim var, güvensizlik yaratıp yanlışlar yapıp ben de yeri değişenleri pek hayatımda tutmayı sevmem silerim normalde ama uğraşmak istemiyorum öyle bir şey olursa diye.
bazen kötü mü düşünüyorum diyorum ama bu zamana kadar tam tersi düşünmek zarar verdi bana. en azından benim için doğru biri değil :KK31:
inşallah olur teşekkür ederim tekrar...
bir gün içimde güç varsa ve keşfedersem bakarım ben de :KK53:

Acelesi yok :) bencede en iyisini yapmışsın :)

Acelesi yok :) bencede en iyisini yapmışsın :)

aslında gayet belli ettim uzak durmak istediğimi hatta konuştum bile ama yakın olmaya konuşmaya çalışıyor yine, garip buluyorum. olabildiğince sıkıntı verenleri temizlemek gerek ama yine de bekleyeyim biraz :) hayırlısı artık.

Son düzenleme:
oncelikle cok karisik ckmis fal cok fazla konusma dusunce var

biriyle siddetli bir tartisma var yasanacak olan, sonra bu iki insan arasina bir ngel giriyor sanki hala birbirlerini dusunseler de engelleri olusmus arada

bir kisiyle ilgili bir istegin var ve olucak ama zamani var henuz erken

sonra calisiomusun okuomusun bilmiorum ama sikintin cikmis bununla ilgili sanirim problemlerin var ve bu problemlerde bir sure daha devam edicek, hatta 2 bayanin da olumsuz etkilerini gorunuyor problemlerin ardinda cok fazla konusuyorlar sanirsam arkandan

Benim bir sorum daha olacak okul hakkında bir şey var mı ben okuluma istanbulda sevdiğim kişinin yanında devam ettirmek istiyorum da :)

tamam sen koy ben vakit bulursam bu aksam yada yrn bakarim mutlaka

falım :)

$IMG_2657.jpg $IMG_2660.jpg $IMG_2666.jpg $IMG_2668.jpg $IMG_2673.jpg $IMG_2679.jpg

Selam cnm oncrlikle bunu sdc merakimdsn soruyorum den kova burcumusun yoksa yukselenin aslan yada kova mi? Cunku bu iki burcun ozelliklerini tasiniosun durusunda bile bir guven var aslan gibi ve mert akillisin bir kova gibi sdc merak ettim. Senin gibi insanlarin elde edemeyeckelri basarilar yoktur tek engelleri onlari cekemeyen kiskanan insanlarin yollarina cikardiklari engellerdir. Is ile ilgili sordugun icin ona gore gordugum birsey solemek istiorum sanirim is degistiriosun yada yeni bir ise gireceksin zmn veremem cunku oyle ongorulerim yok ben amator fal bakiorum :) birkac asamali bir mulakatin olacak ama isin ilgnc tarafi uzun boylu ve yapili 50 yaslarda bir adamin sana cok iyiligi dokuncak bu isi almanda ona hep minnettar olucaksin
Biraz parasal sikintilarin var ve ayrica sanki bir mal bir para mevzusu var ailede pek anlam veremedim ama sanki bi rpara var ve bolusturulmus dagitilmak icin yada bir para bekleniyor odenecek yerleri var
Ayrica baska gorusmelerinde olucak hepsi ust uste gelicek ama sen o ddigimi tercih edecksin

Selam cnm oncrlikle bunu sdc merakimdsn soruyorum den kova burcumusun yoksa yukselenin aslan yada kova mi? Cunku bu iki burcun ozelliklerini tasiniosun durusunda bile bir guven var aslan gibi ve mert akillisin bir kova gibi sdc merak ettim. Senin gibi insanlarin elde edemeyeckelri basarilar yoktur tek engelleri onlari cekemeyen kiskanan insanlarin yollarina cikardiklari engellerdir. Is ile ilgili sordugun icin ona gore gordugum birsey solemek istiorum sanirim is degistiriosun yada yeni bir ise gireceksin zmn veremem cunku oyle ongorulerim yok ben amator fal bakiorum :) birkac asamali bir mulakatin olacak ama isin ilgnc tarafi uzun boylu ve yapili 50 yaslarda bir adamin sana cok iyiligi dokuncak bu isi almanda ona hep minnettar olucaksin
Biraz parasal sikintilarin var ve ayrica sanki bir mal bir para mevzusu var ailede pek anlam veremedim ama sanki bi rpara var ve bolusturulmus dagitilmak icin yada bir para bekleniyor odenecek yerleri var
Ayrica baska gorusmelerinde olucak hepsi ust uste gelicek ama sen o ddigimi tercih edecksin

normal burcum aslan, yükselenim akrep, ay burcum oğlak :) eskiyle şimdi ki ben bir değil, büyük oranda aile kaynaklı sıkıntılarım vardı. güzel bir değişim yaşadım, yaşıyorum. yine ailemle özellikle annemle karşı karşıya geliyorum maalesef, bir türlü anlatamadım kendimi.
çalışmıyorum, inşallah olur.. peki özel mi kpss mi, belli mi bu? il değiştirme vs. var mı, hayırlı mı?
evet bu bey hep çıkıyor:26:
maddi sıkıntılarımız var ve miras durumu var, bekleniyor.. paranın gidecek yerleri var evet...
arkadaş çevremle ilgili bir şey var mı peki?

Son düzenleme:
X