Fakir mi ? Prestige duo mu?

Benimdilemmam

Pain...
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
5.431
1.273
kızlar merhaba, elektrık supurgemız bozuldu, şimdi fantom su perısı ıle fakır prestıge duo arasında kaldık, kullananlardan memnunıyet sıkayet bıldıren? aılem fantom bıraz daha makul oldugu ıcın onu almayı dusunuyor ama fantom dan şikayeti olan ya da fakir den çok memnunum diyenleriniz varsa , önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler:1hug:

başlığı da yalnış atmışım , fakir prestige duo mu, fantoöm su perisi mi olacaktı, assortik canım demek memnunsun, bızde el supurgesı olarak ta ayrı fakır mı alsak dıye dusunduk, şu an fakir 600 ytl, fantom 220 ytl, fantom daha makul gibi geliyor , ama fakir diyenler cogunlukta olursa ısrar edıcem fakir diye:)

Ama ben fakir prestige duo dan hiç memnun değilim.2 aydır kullanıyorum.Çekim gücü çok az.Yerdeki bir kağıt parçasının üstüne sürekli makineyi tutuyorum çok zor çekiyor.Ama toz tutma olayı çok güzel.Tozu çok güzel hapsediyor. Ama diğer türlü çekim gücü çok zayıf.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…