Fakfakirler topiği

Ben alış veriş yaptığım avm ve markaları söylemeyim ama ropörtajı çocuklar uyanınca izleyecem

Ben alış veriş yaptığım avm ve markaları söylemeyim ama ropörtajı çocuklar uyanınca izleyecem

:) benim soyleyebilecegim magaza bile yok. Tesetture uygun bir magaza bulamiyorum. Buluyorum da onlar da zevkime uygun degil. Ankamall bana gore koca bir yiyecek mekani :)) tabi tabak canak takintim var alt kat benim hepsi benim magazam

Bence dukkanlarda kaliteyi bozdu iyice ..pazarda satilan mallar daha kaliteli..hem ucuz dukkanlar polyestere dondu ...guzel olanlar yuz liradan başlıyor .. eğer imkanım varsa pazara gidip alışveriş yapıyorum.. Çok mecbur kalırsam dükkanlara gidiyorum

Oşgeldin Yenı fakfakir üye :)

:) benim soyleyebilecegim magaza bile yok. Tesetture uygun bir magaza bulamiyorum. Buluyorum da onlar da zevkime uygun degil. Ankamall bana gore koca bir yiyecek mekani :)) tabi tabak canak takintim var alt kat benim hepsi benim magazam
İnstigramda güzel tesettür mağazaları var. Birde bu butik mağazalar açılması çok iyi oldu bir hafta 10 günde bir ürünleri değiştiriyorlar bakmanı tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…