Fakfakirler topiği

Cinsi ne
Bizim de vardı eşimden baska herkese havlıyordu bana bile yanına kimseyi yaklastırmıyodu

oy kuzum acep ne geldi basina? bebekmiydi size geldiginde esini cok mu kiskaniodu?

golden retriever bana bu aralar trip yapio bebek dogdugundan beri yataga almiyom diye bakisini görmen lazim

oy kuzum acep ne geldi basina? bebekmiydi size geldiginde esini cok mu kiskaniodu?

golden retriever bana bu aralar trip yapio bebek dogdugundan beri yataga almiyom diye bakisini görmen lazim

Bebekti 45 gunluk esim onu yolda bulmuştu Almıs arabasına
Veteriner falan goturmus
3 gun sureklı gidip bakmış tedavisi bitince eve getırmıstı ondan baskasını istemiyordu yanında. Bizi de eşime yaklastırmıyodu

oy cok kiskaniodu demek baya benimsemis sonra naptiniz?

benden yavastan yol aliyom sarjim bitiyor her an uca bilirim sevio hepinizi eyi geceler Allah rihatlik versin. bol parali rüyalar

he bide yakinda party yapmaliyik... bi konu düsünün ne partisi yapcuk diye 1000 sayfamiz doluyor

oy cok kiskaniodu demek baya benimsemis sonra naptiniz?

Cinsi boxerdı cok hareketlıydı
Esim işe gidince sürekli havlıyodu komsular rahatsız oldu
Bizde bahçeli evı olan Bı arkadaşa vermiştik. Ona verince hıcbısey yememeye baslamıs. Benimki gidip beslıyodu sımdı buyudu alısmıs Yenı sahiplerine

ay keske sen birsz egitseydin cok üzülmüstür babasi gidince. esini asla unutmicak biliyormusun. bazen cok yoruldugumda versem diyorum bi saniye sonra asla diyorum evlat gibi kac senem onla gecti oda feci bunalima girer biraksm. bebegime bile hala alisamadi nasil korkiyo ondan.

2 ay kaldı bizde çiş egitimi falan verdi cok uysaldı esim yanındayken ama gidince deliriyordu.
2 ay idare edebıldık Sikayet falan ettiler vermek zorunda kaldık. Gidip goruyo. Yanından ayrılınca köşeye gidip 2 saat kalkmıyomus yerinden

demeee demeee icim parcalandi nasil üzülüyo yavrum su köpekler gibi sadik olamayiz biz insanlar ah kuzummmm

kuzu diince aklima geldi. oglum igne olurken ahhh kuzummmm gecti diyorum doktor madem köpege kuzi diicektin kuzu alsaydin diyor

hayirlisi insAllah iyi bakiyorlardir ona

O degil de sevgim karsılıksız cıktı
Bıgun sinirlendi bana eaofmanın pacasını ısırdı dişlerini de kitledi actıramadım uzun süre.. Bısey de yapmamıstım oysa ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…