Fakfakirler topiği

O kadar ciddiye almamisim sizin gibi git demeyi saka algiladim malum burasi geyik.
Munuslerde dahi bana git yazdigin icin onemsemedim.
Bana cevap yazar bir haftayi mi beklemeliyim bu beni ilgilendirir alinti yaptim ister cevap verir ister vermez bu kimseyi ilgilendirmez ki benim gibi acik konusmasini beklemem herkes yapamaz bunu.
Tekrar soyluyorum evet uslubu kotu yanlis ben esprinin icinde herseyi kaldiririm ama ciddi bir cumlenin icinde olan uslupsuzlugu soylerim.
Cok bilenmissin bana iki gun sonra baskasi dogrulari soyleyince sana git demistim gitmedin diye cikarsin isin icinden :)
Ben gunlerdir egleniyordum da sen gunlerdir ciddi ciddi git diyormussun ya suan daha cok eglendim :)

Sana son mesajimi yazdim geyik bolumu oldugu icin uzatmiyorum cevap hakkimi kullandim sadece.

Hakettı o
Gunlerce eglendı guldu sonra gelmıs bız banlıyken cevap veremıyoz.
Yok uslup yok bilmem ne
Neden konustun derler adama
Hakettı yanı
Bı yerlere yaranma cabasına girince böyle yapıyorlar işte
Sunlari yazdigin sirada bende cevap veremiyordum ama alintilayarak yazdim mesajlarimi kacak guresip ortaya atmadim lafi ve sadece ojeliyeydi.
Giti yalniz gulerken ciddi soyluyormus bahtsiz simdi bana git dedik gitmedin diyor.Munuslerde dahi bana git yazdigini gordum daha once.

Bende yanlissa yanlis ayipsa ayiptir sizinle guldum eglendim diye yanlisi soylememezlik yapamam.Anlarsiniz anlamazsiniz o sizin sorununuz ama dokundu demekki bu kadar arkamdan tantana yaptiniz.
Kime yaranma derdindeyim bilmiyorum baska sisterlara dahi bu olaydan sonra yazdim oda sister olmayan birine.
Ben gercekte neysem burada da ayniyim kimseyi kandirma derdinde degilim.
Sana bir sans verdim ama hala ayni havadasin iki gun sonra aglayip sildirecegin uyeliginle daha cok yazismayalim kahve hanim

Son mesajimdi sizlere banli oldugum icin yazamamistim dikkat edin kendinize diger arkadaslar.Asla kiyasa girmeyin x sayfa su mesaj sayisinda biz trendlerdeyiz diye.Bu site ne trendler gordu ama suan yoklar.

O kadar ciddiye almamisim sizin gibi git demeyi saka algiladim malum burasi geyik.
Munuslerde dahi bana git yazdigin
neden burdasın uzatmıyosan sıkıldık artık ama ben söyledim söylediğimin de arkasındayım sana ne oldu onu anlamadım o arkadaş gelip laf etse amenna sen ne alaka ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…