Fakfakirler topiği

bende fazla dalmiyorum ama bazen cok etkileniyorum ..gecen adamin biri ustume digru yuruyordu sinirle bende bana vuracak sandim ..ay cidden korkuyorum ben:deli:
Şizofrene bağlarsın yapma ben ünv hazırlanırken uzakta bi dershaneye gidiyodum sabahın 5 inde servise biniyodum akşamın bi körü geri geliyodum ve beklediğim yer baya trans vatandaşların gezdiği yerler annem bilmiyodu bunu o zaman ama yine de yok tv de kız öyle olmuş yok şuna böyle diye diye beni mala bağladı hep arkamda biri yürüyo gibi geliyodu

Eski evlilikler kalmadı artık malesef saygı yok en başta

giz insanlar bana inanmyr bazi adamlar paran yoksa senle niye evleneyim diyor ...artik cirkin guzele bakilmiyor ..arkadaslarim biriyle tanisiyor bunlar memur karsisindaki hadi 2 ayda nisan yapalim diyor ...tanimiyorlar birbirlerini..kiz guzelmk birde memurmu diye bakiyorlar ...sonra biz uyumsuzuz diyip kavga eden var

giz insanlar bana inanmyr bazi adamlar paran yoksa senle niye evleneyim diyor ...artik cirkin guzele bakilmiyor ..arkadaslarim biriyle tanisiyor bunlar memur karsisindaki hadi 2 ayda nisan yapalim diyor ...tanimiyorlar birbirlerini..kiz guzelmk birde memurmu diye bakiyorlar ...sonra biz uyumsuzuz diyip kavga eden var
Zıkkım manavdan yarım kilo pirzola alıyolar sanki

Anna kızlar beni hiç izlemelisiniz ya....ceza aldım iki hafta yedek açtım o zamana kadar böyleyim.ama maskeli taktım geldim kim olduğum demiycem neme lazım bu hesapta kitlenirse klirim
Kim olduğunuzu yazmazsanız sizi bulamayacağımızı mı sanıyorsunuz?
Facebook'ta üyesi olduğunuz grubun adını yazmanız yasaktır, aldığınız ceza bitene kadar siteye girmek de, 2. Üyelik almak da yasaktır.

X