Fakfakirler topiği

Valla hata denilen şeyi biz en basından beri yapıyoruz o zaman
Cunku 3 gun once ne isek bugunde oyleyiz.
Bundan sonra da öyle oluruz.
Sen neden bu konunun pesine dustun bu kadar?
Nihayetin de seni ilgilendiren bir durum yok
Ismin gecmemis,şahsınla alakalı bir durum söz konusu degil.
Anladigim kadarıyla üzüldügün icin sitemvari yaklaşımında yok
Eeee ?
Yok hayir senin bu son tavirlarina dahi uzulmedim uzulmem de.Herkesin tartismasi farklidir.

Ustelik beni ilgilendirmesi gerekmez yorum yapmam icin burasi herkesin yorumuna acik biryer.

Baska topikte bir konu icinde sizin seviyeniz bu mu diye satasmak yanlis.Burada olan satasmalari espri olarak gordum o yuzden birsey demedim.

Birde ne var biliyo musun?
Sen burda hata yaptıgını dusundugun insanlarla günlerce eglendin ya hani!
Oluru nedir biliyo musun?
O isim gelir buraya,ban suresi dolar vs
Ozelinden ya da buradan farketmez ismini belirterek yazarsın "kardesim hata yapmıssın" gibi...
Insanlara,baskaları icerisinde verilen öğüt,öğüt degil hakarettir.
Uslup falan bunları cok iyi biliyosun kendince ama görgü kuralları,nezaket vs vs
Onlar nerde?
O kisiyi alintilayarak yazdim zaten.
Ben ne profillerden ustu kapali konusurum ne arkadan konusurum bunu muneden kazene uyelere kadar herkes bilir.

Yok hayir senin bu son tavirlarina dahi uzulmedim uzulmem de.Herkesin tartismasi farklidir.

Ustelik beni ilgilendirmesi gerekmez yorum yapmam icin burasi herkesin yorumuna acik biryer.

Baska topikte bir konu icinde sizin seviyeniz bu mu diye satasmak yanlis.Burada olan satasmalari espri olarak gordum o yuzden birsey demedim.

Her seye yorum yapmak zorunda degilsin ama biliyosun degil mi:)
Binlerce konu var.
Tartisma var.
Ben cogunu okuyup geciyorum bazen cevap verme geregi hissetmiyorum.

Bence uzatmanin manasi yok biliyo musun...
Konusmak birsey ifade etmiyor cunku anlasamadiktan sonra.
Hele ki bu konuyu,konu dahilinde olmayan,sadece konusmak amaciyla konusan insanlarla tartismaya hic niyetim yok.

O kisiyi alintilayarak yazdim zaten.
Ben ne profillerden ustu kapali konusurum ne arkadan konusurum bunu muneden kazene uyelere kadar herkes bilir.

Uzatmasak olur mu?
Gecenin bu saatlerini,burada bu tartisma ile ciddi anlamda heba ettigimi dusuyorum inan bana ve aynı nezaketi senden de bekliyorum mumkunse...

Her seye yorum yapmak zorunda degilsin ama biliyosun degil mi:)
Binlerce konu var.
Tartisma var.
Ben cogunu okuyup geciyorum bazen cevap verme geregi hissetmiyorum.

Bence uzatmanin manasi yok biliyo musun...
Konusmak birsey ifade etmiyor cunku anlasamadiktan sonra.
Hele ki bu konuyu,konu dahilinde olmayan,sadece konusmak amaciyla konusan insanlarla tartismaya hic niyetim yok.
Buraya yazmak istedim ustelik sana dahi yazmadim direk bunu yapana yazdim ama sen benimle tartismaya girmek istedin simdide istemiyorsun keyfin bilir.

Ben zaten kisi belirterek gorgu kurallarimca yorumumu yaptim arkadan konusmadim yani icin rahat olsun.

Uzatmasak olur mu?
Gecenin bu saatlerini,burada bu tartisma ile ciddi anlamda heba ettigimi dusuyorum inan bana ve aynı nezaketi senden de bekliyorum mumkunse...
Yazmak zorunda degilsin tekrar belirtiyorum ben sana birsey yazmamistim bunun seninlede alakasi yoktu.Ben o topikte tartismaya girenlere yazmistim sen beni alintiladin.

Ben bu durumu bir mesajla biter diye dusunmustum.O mesajda sana degildi ama kibarlikla cevap verdim yine merak ettiklerine.
Ama aklina geldikce yaz tabi istedigin zaman.

Tabi ki
Kavga etmek icin degil tartisabilmek icin söylüyorum bunu.
Ikisi cok farkli seyler cunku.
Uslubum elverdigince yanıtlamaya calısırım.

Sen ciddi anlamla art niyetle gelmissin buraya...
Bunu yapiyor olusum hakedisin degil biliyor musun?
Muhatap olmak istemeyisim
Sabahtan su saate kadar bana yazdigin kelimelerin nasil farklilastigina bir bak istersen.Bu benim kendimi bozmamamdan kaynakli bunu belirtmem cok normal.
Art niyet olsaydi sana bu kadar merakini giderecek seyler yazmazdim.Her soruna cevap aldin.

Sabahtan su saate kadar bana yazdigin kelimelerin nasil farklilastigina bir bak istersen.Bu benim kendimi bozmamamdan kaynakli bunu belirtmem cok normal.
Art niyet olsaydi sana bu kadar merakini giderecek seyler yazmazdim.Her soruna cevap aldin.

Buraya geldin üsluptan dem vurdun,gunlerce uslubunu begenmedigin insanlar sana git!dedi gitmedin.
Israrla hosnut olmadigindan bahsettigin usluplara esprilere ortak oldun.
Bugun de ban yedigi icin sana cevap veremeyecek insanlara seni ilgilendirirmiş gibi adap erkan ogretmeye calistin...
Cok net soyluyorum!
Bu konuda fikrini alacagimiz en son insansin.
Daha anlasilir ne olabilir? :)

Sana yazdıklarım,sana karsi fikrim inan cok net!
Zikrimin farklılasma sebebi ne biliyor musun?
Anlamanı saglayıp biran önce gitmeni isteyisimden :)

X