Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Bi ara hic unutmam;
Is yerindeyim. Bundan 3 sene once falan sanirim fena kar yagdi.
Ama ne kar..
Yollar kapandi.
Sef dedi ki evi uzak olanlar erken kapasin, eve gitsin yollar kapanmadan.
Neyse giyindim cikicam diyor ki mudur yollar kapanirsa evinize gidemezseniz hemen yandaki otelde yer aliriz orda kalirsiniz son care
Bunu benimkine soyledim:KK70::KK70:
1 saatlik yolu kalkip beni almaya geldi is yerine o kari yarip:KK70: ahahahahahah
Hahahah😂😂😂😂😂 benim ki olsa o da öyle yapardı. Hatta şefe de bi selam verirdi😂😂

Gerci ben de olsam birakmazdim otel motel gel ulan eve derdim :KK70::KK70: ama komikti o gun yaaa eve 2 saatte geldik:KK70: otobuste yedik ictik

Ne gunlerdi be.. bi ara calistigim yere geldi pandeminin aciklandigi ilk gun. Market malum dolup tasio. Yerli yabanci dolarlar liralar havada ucusuo kapatamadik da. Gec saate kaldim. Son musterim de arap🙄dolar verdi o dolari hesaplayacan da , atacan da vs vs 1 trilyon benim kasam dusun kac kasa var:KK70: neyse ben zaten kafam duman.. baktim bu gelmis karsimda hani dio neden cikamadin hala:KK70: Ay aHAHAHAHA sinirden altima iseyecem :KK70: bunu goren sefim dedi ki meltem sen hemen hesapla kasani da cikiver:KK70:

Ne gunlerdi be.. bi ara calistigim yere geldi pandeminin aciklandigi ilk gun. Market malum dolup tasio. Yerli yabanci dolarlar liralar havada ucusuo kapatamadik da. Gec saate kaldim. Son musterim de arap🙄dolar verdi o dolari hesaplayacan da , atacan da vs vs 1 trilyon benim kasam dusun kac kasa var:KK70: neyse ben zaten kafam duman.. baktim bu gelmis karsimda hani dio neden cikamadin hala:KK70: Ay aHAHAHAHA sinirden altima iseyecem :KK70: bunu goren sefim dedi ki meltem sen hemen hesapla kasani da cikiver:KK70:
İyi ki de gelmiş😂😂😂

X