Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Fff biliyorum ama yine de iyi düşünmeye çalışıyorum belki iyi olur diye
İnşallah olur canım benim ya var öyle bi arkadaşım çok seviyor kaynanasını inşallah gönlüne göre olur. Ama şunu unutma mesafe her zaman en iyisidir. Bakarsın haline tavrına sende ona göre yaklaşırsın
Gerçi ben 3 buçuk senedir bakıyom hala çözemedim halini tavrını oda ayrı bi konu da

Kv sevenler bana pek normal gelmiyor evet mesafe iyidir nihayetinde gerçek annem babam değiller ona göre davranabilirim inşallah

7 yıldır bende çözemedim baktım oluru yok araya uzuuuuuuuun bi mesafe koydum belesi her iki taraf için de çok iyi oldu
Kv sevenler bana pek normal gelmiyor evet mesafe iyidir nihayetinde gerçek annem babam değiller ona göre davranabilirim inşallah
kv severler bana da normal gelmiyo ... sen gene de evrene pozitif mesajlar göndermeye bak

7 yıldır bende çözemedim baktım oluru yok araya uzuuuuuuuun bi mesafe koydum belesi her iki taraf için de çok iyi oldu

kv severler bana da normal gelmiyo ... sen gene de evrene pozitif mesajlar göndermeye bak
Kim olduğunu bilse yeterbazıları yerini unutuyor sonra böyle araya çizgi çekiliyor . Neyse Allah herkesin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…