Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ben de tam koyföre gidecektim karar vermiştim bi duydum Bursa kırmızı olmuş uygulamaya girdim yüksek riskli bölge dedim kaldı yine ayna karşısına geçip alıcam napimm
Bişey anlatayım gülüverin . Bende kuaföre pek gitmem yalan olmasın pandemiden sonra neredeyse bı kaç kere gittim , neyse geçen gittim yarım saat sürdü çıktık hemen annemle gittim . Kuaförde 2 teyze vardı ama bayağı yaşlı 70.varlar gerçekten ön yargıyla bakmam ama tuhafti belki siz gormussunuzdur ben bu yaşıma dek ilkkez gördüm ensesine ağda yaptıran 2 teyzeyi ense evet kafamızın arkası . Kaslar ful konturlü filan anneme beni sormuşlar kızın mi annemde evet demiş aaa ne güzel filan demişler ama anneminde 6.hissi fazladır benimde annem yanıma geldi ben kuaförün müşteri sandalyesinde ,çabuk çıkalım burdan çabuk . Bu kadınlar normal değil ben korktum birden korona oluruz filan öyle çıktık ama ben zaten işimi halletmistim . Ciddi soruyorum siz hiç ensesine sir ağda yaptıran gördünüz mü ? Bunların ikiside yaptiriyodu

Valla ben görmedim

Enseyi bilmem ama halam yaşı baya var bildim bileli kuaförde aldırır kaş bıyık kız halaya derler ona çekmiş olabilirim benziyor huylarım da

Kız bende görmedim oraya niye yaptırmışlar ayy acır ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…