Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Anammm daha minnaklarmış onlar da😍😍
Kız Minnosprenses Minnosprenses seninle kk üyeliğinde aramızda 1 gün varmış 🤣
Tabi ben ilk geldiğim sıralar aşılama bebek tedavileri bölümlerindeydim hep🤣🤣🤣 sonra sonra keşfettim detayları
Bacım 3,5 yaş 8 aylık küçük de🤪🤪 Minnosprenses Minnosprenses bak şimdi aspirinle camları sildim toz aldım yerleri sildim mutfak dolaplarınım yüzünü sildim kahvemi yaptım geldim bebeyi uyutuyom💃💃💃
1617179546506671966366314092111.jpg

Kaçış yok sende iş çıkışı eve yürüyerek gitcen🤣 baş koyduk bu yola anca beraber kanca beraber 🤭🤭

Senin çocuklar kaç yaşındaydı canım
Bi gün leslie yapıyorum canım ben bir gün plates. Plates iyi sıkılaştırıyor. Aksatmamaya çalılıyorum. Yarım saat de olsa yapırum

Bacım 3,5 yaş 8 aylık küçük de🤪🤪 Minnosprenses Minnosprenses bak şimdi aspirinle camları sildim toz aldım yerleri sildim mutfak dolaplarınım yüzünü sildim kahvemi yaptım geldim bebeyi uyutuyom💃💃💃Eki Görüntüle 2813615
Heyy maşallah bu ne hız 😍 şu aspirini bende alcam bime ilk gittiğimde
Bi gün leslie yapıyorum canım ben bir gün plates. Plates iyi sıkılaştırıyor. Aksatmamaya çalılıyorum. Yarım saat de olsa yapırum
Plates için örnek video var mı
Bugün benim de çamaşır ütü var en iyisi leslie yaparım hava da soğudu :KK49: :KK49:

Heyy maşallah bu ne hız 😍 şu aspirini bende alcam bime ilk gittiğimde

Plates için örnek video var mı
Bugün benim de çamaşır ütü var en iyisi leslie yaparım hava da soğudu :KK49: :KK49:
A101 den aldırdım kocişime 😋😋 her yer parladı kız çok sevdim sonra da çamaşırlarda denicem. Ebru şallı nın videolarını yapıyorum ben canım. Hem sıkılmıyorum da iyi oluyo

athena athena nerdesin kız:KK49: biz diyete geçtik
Askilotam ben zaten diyetteyim dun gece regl omcesindeyim diye o kadar da nutella konustuk nasil canim cekti ama yiyemedim:KK43: spor yaptim vucudum nasil olduysa hic istemedi bu sefer cok isteksiz yaptim hep bu regl yakin diye boyle oluo:KK70: resmen hayatimizi sabote ediio

Askilotam ben zaten diyetteyim dun gece regl omcesindeyim diye o kadar da nutella konustuk nasil canim cekti ama yiyemedim:KK43: spor yaptim vucudum nasil olduysa hic istemedi bu sefer cok isteksiz yaptim hep bu regl yakin diye boyle oluo:KK70: resmen hayatimizi sabote ediio
Hiç deme ya benim ki de bitmedi ama sürünüyo🤪🤪🤪🤪 kalktım valla bugün yeniden başladım diyete sporu da şu kız uyusun hemen gidip yapacaaağm

Ben leslie meslie bilmem abi ben ebru salli dan ogrendigim hareketleri yapiyorum bi ara program yapardi her gun her gun izler onla yapardim cok da etkisini gormustum. Ama ilerde vucut alistikca baska hareketlerle mix ederim:KK70:

Ben leslie meslie bilmem abi ben ebru salli dan ogrendigim hareketleri yapiyorum bi ara program yapardi her gun her gun izler onla yapardim cok da etkisini gormustum. Ama ilerde vucut alistikca baska hareketlerle mix ederim:KK70:
Bende ondan yapıyom youtube da var şimdi onu açıp yapıyom bi leslie bi şallı🤪

Bende ondan yapıyom youtube da var şimdi onu açıp yapıyom bi leslie bi şallı🤪
Lesliyi arastirirm kiroyum ben pek abidik gubidik seyler bilmem:KK70: youtoube da bi kadini onermisti arkadasim izlerim takip ederim dedim edemediydim o da cok guzel egzersizler yayinliomus Tugce Alpay di sanirim adi

Ebrunun zaten egzersizleri basit gibi gozukuyor ama oyle etkili tum vucuda. Dun esime yan karin kaslarimi elletiom gozleri parladi:KK70: ahahaha bacaklarim da sertlesti sankim

Ben muge yi izlicem kizceler teli oglana veriom az oynasin sonra alirim elinden yoksa izletmio bana:KK70::KK70: gorusuruk , gozdem yine spor konusmaya devamke birbirimizi motive edek😉

X