Fake hesap

Uyeyi tanimadigim için mi bilmiyorum ama 5 para etmez bir herife neden uzuldunuz anlayamadim?
Şuan herkes bana tüh kaka diyor ama ben ne bileyim onun sosyal medyada yeni tanıştığı gunde 1 2 saat uzun aralıklarla mesajlaştıgı birine sürpriz yapmak isticegini bilseydim birşey uydurur gelme derdim bende o kadarda deli değilim

Yıllık iznimi İstanbulda geçirmek istemiyorum demişti aslında ama ben yinede kötü hissettim istemezdim böyle olsun
Başka kıza geliyordur o
Üstüne alınma
Daha telefonda konuşmamış görüntülü görüşmemiş nude bile attırmadığı kadına neden gelsin

Haha iyi yapmışsın bence, boş yere bilet parası versin yorulsun. Böyle erkeklere hiç ama hiç üzülmüyorum. Bir yandan da şaşırıyorum. Bir .m için insan o kadar yolu teper mi anlayamıyorum. Ama tabi böyle fırsatlar kolay ele geçmez, ucunda ölüm olsa değerlendirmek ister gariban. İğrenç ya, umarım soğumussundur iyice.

İyi olmuş. akılsız başın cezasını ayaklar çeker atasözünün tam örneği adam.

Geliyorum diye o da seni kandırmış

başkasının resimlerini kullanmasaydınız keşke bu bir suç ve çok rahatsız edici aynısı size yapılsa çıldırırsınız

Allah akıl fikir versin....

başkasının resimlerini kullanmasaydınız keşke bu bir suç ve çok rahatsız edici aynısı size yapılsa çıldırırsınız
Haklısınız kullandığım resimler bir Türk vatandaşına ait değil Koreli birinin gibi, ve o resimleri kullanan daha 10 taneyi gecik hesap var, eskiden msn vardı hani şu eskiden herkesin sevgilisi olan ama gerçekte kimsenin tanıdığı biri değil onun gibi, yinede evet haklısınız suç bu , ilk ve son böyle birşeyi yapıyorum gerçekten pişman oldum gittiği için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…