Mezeler - Ordövrler Ezme Resimli

hxuxrrem 2000

SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
5.323
31
kebap sofralarının vazgeçilmez lezzeti...

sebzeler yıkanıp hazırlanır...

2 domates
2sivri biber
1 demet yeşil soğan
4-5 diş sarımsak
1 demet maydonoz
zeytin yağ
tuz
pul biber
biber salçası
ve nar ekşisi

sebzeler ince ince kıyılır...
ve diğer malzemeler eklenip karıştırılır..
ve ezme hazır...

ay cnm olsun ya bende yapar yerim yarın bugün geçti artık spor filan evdedeğildim yarın yaparım artık.

ellerine sağlık canıım pek de güzel görünüyor valla gece gece cokacimcoook
bayılırım ezmeye hakikaten yanında da kebap varsa yeme de yanında yat demicokacimcoook nasıl canım çekti yarın yapayım hemen iyi hatırlattın valla

afiyet olsun tatlım... bende çok severim...şimdiden ellerine sağlık tatlım...a.s.

Islııkk ıslıııııkkkkk ...
Süpper..
Favorimdir ezme,emeğine , yüreğine sağlık kuşum..
Meze delisi olarak bravo diyorum..

Islııkk ıslıııııkkkkk ...
Süpper..
Favorimdir ezme,emeğine , yüreğine sağlık kuşum..
Meze delisi olarak bravo diyorum..

hihihihihihikaydirigubbakcemile3
çok teşekkürler tatlışm benim.... bende çok severim ezmayi... ve sık sık da yaparım.. damak tadımız aynı...a.s

canım geçen gün gördüm burda gittim hemen bende yaptım ama bu sezondaki domateslerden pek tadı olmuyo ama genede güzel oldu bayılırım ezmeye bol acılı olunca yemede yanında yat barbim gerçekten çok marifetlisin kıs hamileler yan gelir yatar sen moharetini konuşturuyosun helal olsun sana canım benim.

ewet esasen yaz domatesleriyle süper oluyor mis gibi ....
acısıda cabası...az da nar ekşisi.. yemede yanında yat....
ben hiç durmam bitanem.. hrp bişilerle meşgulüm... hamilelik beni durdurmadı...ama bu kadar hareketlilik hamilelikte iyi de oldu aslında...kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…