eywah cokkötüyüm

çikolatta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
150
1
37
1 bucuk aylık kızım var ve dün gece bi hata sonucu tekrar eşim hamile kalmama vesile olmuş olabilir mi hersey oldu ama istemeyerek tabikide kızlar yardımtekrar bi hamilelik olabilirmi:tomato:

Canim Daha Yeni Doğumdan çikmiş Sayilirsin..tabi Her Zaman Hamile Kalma Riski Olsada özellikle Emzirirken Ilk 5 Aya Kadar Bu Oran çok Düşüyo..heleki Senin Daha 1,5 Aylikmiş ...çünkü Süt Hormonlari Yumurtlamayi Engelliyomuş....tabi Allahin Takdirine Kimse Karişamaz...adet Görüyormusun Peki

evet olabilir ama olsun be canım
ikiz gibi büyürler....
hayırlısı olsun güzelim:teytey:

canım olabilirsin benim arkadaşım bir aylık bebegi vardı .2, ay dr gtiti kontrole 1 aylık hamile çıktı.2 kardeş arasında 10 ay var bebek dogdu büyüdü bile.inşallah degilsindir

ertesi gün hapı alabilirsin ama elini çabuk tutman lazım ikinci olsun istemiyorsan.

benim duyduğuma görede olabiliyomuş canım.daha yeni doğum yapmışsın.allah kolaylık versin .öpüyorum

ayyy benim arkadaşımda böle olmuştu ... o hamiş kaldı.. inşallah sen kalmamışsındır....sanırım istemiyorsun.. rabbim gönlüne göre versin .. hayırlısı olsun ...

öncelikle tebrik ederim canım..yumurtlama gününe denk geldiyse hamile kalabilirsin canım...eğer istemiyorsan ecz den ertesi gün hapını alıp iç ..ozaman hamileliğin önlenir.. ama olursa da ikisi bi arada büyürler ne güzel işte....

olursa o benim cocugum kıyamam ona hap falan alıp düşüremem allahtan korkarım gözüm gibi bakarım ama işte daha yeni dogum yaptım hayırlısı inşallah

hamile olabilirsin canım ya ama keşke korunsaydı eşin vücütta topatlardı kendini
umarım değilsindir bebeğinide emziremiyorsun çünkü

kizlar sut bi yere kadar koruyormus. ayrica hamile olmak icin illa adet gormek sart degil benim doktorum dedi. ayrica normal dogum yapmis birinin rahim cevresi 2 aydan once kapanmazmis ve bu yuzden hamile kalma sansi normal bi bayana gore % 75 daha fazlymis. aklinizda bulunsun yani sakin emziriyorum diye korunmayi birakmayin. ayrica benim doktorum 7 haftadan once iliskiyi yasakladi bence sizde acele etmeyin vucudumuz daha yeni kendine gelcek cunku

birbuçuk aylık çocuğunuz var.... hamile kalma şansınız çok düşük korkup sütünüzden de olmayın ama artık korunun çünkü zaman sizin alehinize ve ilerliyen aylarda hamile kalma şansınız yükselicek eğer hamile kalırsanızda bu sizin şansınız keşke benim gibi dört gözle bekleyenlerin böyle bir şansı olsa:asigim:

canim ilk once moralini hic bozma eger hamile kalirsan dedigin gibi o senin canin ve ona gozun gibi bakacaksin.Belki cok erken olmus olur ama birde hamile kalmak icin o kadar ugrasanlari dusun. Rabbim her seyin hayirlisini, kolayligini, rizkini verir.Hic korkma ve kendine dikkat et!! opuldun Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…