Eylül ayında marmaris !!!

tinkerbell1989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
95
12
Arkadaşlar eylül 10 gibi marmaris içmelere gitmeyi planlıyorum giden gören var mı dır? Denizi nasıl olur havası eğlencesi sezon bitiyo mu ? Yat turları safari turları var die duydum o tarihte devam eder mi ? Bir de önerebileceğiniz pansiyon otel farketmez ya da ev ?:26:

[marmarise ğittikk.zaten karşıya bakınca içmeler görünüoo.birsaattt yrüme mesafesindee.zaten koymuo sahil kenarından yürüye yürüyeee.istersennn içmelerde bisiklet kirala biz öle yaptıkkk ikitane oturacak yeri vardı bisikletin iki tane pedalı. eşimle önlü arkalı sürmüştükk.içmelerr süperrr.muhakkak tekne turuna katıl.biz safari tururna katılmıştıkkk.çamurr içinde atv(motor) kullandıkk süper

Marmaris, içmeler çok güzeldir, eğer kendi aracınızla gidiyorsanız mutlaka kız kumu plajınada gidin derim orası turunç u geçince baya.. İçmelerin denizi çok güzeldir ama marmarisin maalesef otelleri yabancı turistlere göredir, hangi otele gidersen git hemen hemen hepsi aynı, geçen sene tatile gitmeyecektik son anda vaz geçtik surpreme diye bir otele gittik ama gitmez olaydık daha önce paşa otelde kalmıştık eh işte,ondan daha öncede turunçta my meriç te kaldık orasıda eh işte, ama her yer surpremeden iyidir..

Son düzenleyen: Moderatör:

saol cnm hiç bilmioyorum nasıl biyer ama gtmek istiyporum peki eylülde nasıldır oralar sezon bitiyo mu durgun mu ne bilim denizi soğuk mu havası fln çok kararsızımm :26:

Canım hiç dert etme Marmaris te sezon devam eder o tarihlerde... Hem de zaten o tarihte okullar açılmadınız için ve de Ramazan ayı nedeniyle yaz bölündüğü için tatil sezonu uzuyor...

Şimdiden iyi tatiller dilerim...

Saol cnm verdiğin bilgiler için peki denizi soğuk mu kum mu çakıl mı ? Ben içmeler istiyorum ordan otobusler kalkıyormus heryere ama eylülde gidicem işte havası denizi nasıl olur bilemem bide kalacak yerin heryere yakın olması şart çnkü arabam yok malesef

Geçen yıl temmuzda gitmiştik, denizi çok güzeldi saat öğlen 12 den sonra su daha çok ısınıyor, haziranda gittiğimizde su biraz soğuktu ama havası sıcak sıkıntı olmuyordu.. Genel anlamda denizi çakıllıdır ama içmelerde fazla değil.. Ben o naylon ayakkabılar oluyor ya denize girerken, taş batmasını engellemek için, onlardan kullandım hep, ama dediğim gibi içmelerde daha az çakıl, merkezde denize girmeyin bitli turist dedikleri tipler çok..Marmarisin güzel tarafı merkeze heryerden yakındır ve merkez olarakta ucuzdur..

cnm saol bnm tatil kesinleşti eylülün 10 u gbi gidicem inşallah guzeldir ya havası denizi fln pişman olmam umraım :26:

bide arkadaşlar gezilcek yer güzel plajlar aklınızda kalan önerebileceğiniz yer yok mu? Hepsini turlarla gezebilir miyim? Bir de su altına dalış varmış safari turu fln ? Safari turunda aynı yerlere mi gidiliyor yok farklı yerler mi? Önerebileceğiniz yerler ? Giden gören yardımmmm :26:

Canım baktım çok güzel biyere benziyo ama eylülde rezv. yok die gözüküo nette bide merkeze uzaklığı ne kadar ulaşım nasıl merkeze uzak olsun istemiyorum arabayla gtmicem çünkü kolay biyerde olsun heryere ulaşıyım istiyorum birde ordan yat turu safari turu falan çıkılabiliyor mu ? Denize mesafesi nasıl çok kararsızım ya içmeler istiyodum ama burasıda hoşuma gtti :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…