Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Anne inat baba inat bekliyordum inat bir bebe
Yanaklarindan minciracagim ben de
Kendi ihtiyaçlarını alabilirsin bu arada emzirme sütyeni göğüs kalkanı falan. Bebek icin de tekstil ürünleri dışında her şeyi alabilirsin aslında. Küveti biberonu falan

Kendi ihtiyaçlarını alabilirsin bu arada emzirme sütyeni göğüs kalkanı falan. Bebek icin de tekstil ürünleri dışında her şeyi alabilirsin aslında. Küveti biberonu falan
Ananesi kuvetini biberonu reflu yatagini, battaniyesini almis ben de anne cantasi aldim. Kucuk besigi teyzesinden, buyuk besigini ananesi alacak. Babaannesi puseti ile bebek arabasini alacak. Teyzesi zibin, tulum, elbise falan almis foto atiyor bana . Akrabalar benden hizli valla kendime pijama takimi ile gogus kalkani alacagim. Sut makinesi icin ne yapacagima karar veremedim henuz dogumdan sonra duruma göre bakacagim artik.

Maşallah kız ne güzel sizde herkes bir şeyin ucundan tutmus
Bizimkiler gene utanmasalar niye yaptın diyecekler şimdiye kadar kimse hicbir şeyini almadı bi babam bebek battaniyesi almış birer tane o kadar. Kimseden bir sey beklemiyorum ama insan çevresinde görünce imreniyor

Ben de hic istemedim beklemedim sag olsunlar kendiler dusunup aliyorlar, alacaklarini da söyluyorlar biz almayalim diye, geç gelen bebek belki ondandir
Yavrularimiz saglikli olsunlar da her sey yavas yavas oluyor insallah

Nosking yönetime mesaj atta bu topiği sana devretsinler. Biriniz devralsın kısaca bu şizoyu görmekten iyidir

Bilmiyorum ama açtığı konular, ara ara çıkıp geldiği hesaplarla kullandığı cümleler ve davranışları ağır bir ruh hastası olduğunu gösteriyor.
Belki de kadinlara takintilidir, yani şurda kadin dogumla hamilelikle ilgili paylasimlardan ne anladi hayret. Paylasimlarindaki abarti dikkatimi çekmisti zaten garip biri oldugu belliydi

Belki de kadinlara takintilidir, yani şurda kadin dogumla hamilelikle ilgili paylasimlardan ne anladi hayret. Paylasimlarindaki abarti dikkatimi çekmisti zaten garip biri oldugu belliydi
Ağustosta bir konu açtı çok feciydi. Hamileydi işte çocuğu istemiyordu vs. tonla şey

Ağustosta bir konu açtı çok feciydi. Hamileydi işte çocuğu istemiyordu vs. tonla şey
Aaaa bu o mu gecenlerde biri daha buna benzer konu acmisti diger konuya atifta bulunmuslardi ben de bakmistim. Bebegi istemiyordu agliyordu surekli vicdan azabi cekiyordu falan . Sonra bebegi kabullenip alismis.

Aslında aynı olabilir ölçüler ne güzel denk gelmiş. Çarşaf uzun olsun bişey olmaz kıvırırsın altına daha iyi hem

Kadın doğumu da geçti bebek alışverişi topiği açmış çok ilginç neyine yaradı ki acaba ne anladı baya boşlukta galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…