Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Haha napim kız kendimi kaybettim ısırasım geldi ya bende molfix ya da prima premium care e baktım bunlara yatkınım şuan ben Bi taneye düşünüyom valla sen 2 taneye anca yetiştirirsin bacım
Arada tuvalete götürüp tutayım ben en iyisi

Arkadaşlarım sleepy kullanıp memnun kaldıklarını söylediler. Islak mendil için de sleepyi önerdiller. Ben de sleepy ile başlayacağım. Pamuklu su düşünmüyorum çok

Arkadaşlarım sleepy kullanıp memnun kaldıklarını söylediler. Islak mendil için de sleepyi önerdiller. Ben de sleepy ile başlayacağım. Pamuklu su düşünmüyorum çok
Pamuklu su popoya belki ben de kullanmam ama boyunlarını falan silerim yüzlerini pamukla yine alcam o yüzden.

Heee ben sustum o zaman pardon 12. Haftada yaptırmıştım. Ne bilim kız 2 falan çıkan var 1.7 çıkan var olunca acaba ince mi dedim
Yok yok 3un altı olması lazım ne kadar ince o kadar iyi senin riskin düşük çıkacak zaten
Yaş riski yüksek çıkar ona takılma 20 yaşındakilerin bile yüksek çıkıyor

Yok yok 3un altı olması lazım ne kadar ince o kadar iyi senin riskin düşük çıkacak zaten
Yaş riski yüksek çıkar ona takılma 20 yaşındakilerin bile yüksek çıkıyor
Ayy hadi inşallah bacım haftaya çıkmış okur inşaşlah zaten kontrole de gidicektim. Aynen yaş çıkar 30 um

Onu çok da düşünme önemli degil o kadar
Göğüs pompası almayı düşünüyor musun araştırdın mi hiç?
Bende avent var elektrikli ben mi beceremedim makina mı bozuktu kullanamadım süt çıkaramadım bir türlü ama kızım çok iyi emdi iyi de beslendi. Ama makinadan yana hiç şanslı değildim. Başka marka bakacam ben de avent i hiç önermiyorum servise gönderdim bir şeyi yok siye geri gönderdiler

Elektronik alet illa ki bi yerinde aksama olabilir arızalı olabilir bunu anlıyorum. Ama servisin parça yok diye makineyi olduğu gibi geri gondermesi kabul edilebilir bir sey değil kesinlikle. O yuzden avent pompanın üstüne kırmızı bir çizik attim. Aksi gibi fiyatı da uzayda maşallah.
Arkadaşım Lansinoh almıştı o da memnun değilim dedi. Sonra servise göndermiş başlığını değiştirip yollamışlar düzeldi dedi. Kız kardeşi de hamile olmasaydı makineden ben de sebeplenecektim nasip olmadi
Bi de benim aklımda mamajoo var lansinoh ile kıyaslandığında fiyatı oldukça uygun. Ama makine nasıldır, servisi nasıldır bilemiyorum. Bilen duyan arkadaşlardan yorum bekliyorum

Ben Öğretmenim ve çok saçma bir dönemde doğum yapacam biraz erken olsa hele bebek 2 aylıkken iş başı yapmak zorunda kalacam makina şart bana ama iyi çeken bir şey lazım hem uygun hem iyi bulsak süper olur ben hemen almam ama bu sefer de bir denerim aventle ama çok değişiklik olacağını zannetmiyorum 7 yıldır da yatıyor öyle belki çoktan ölmüştür

Yazın çalışmıyoruz diye doğum öncesi izni doğum sonrasına aktaramıyoruz doğru.
Ben de öğretmenim görünen ağustos ama temmuzda gelir benimkiler fazla durmazlar. Daha kötüsü doktor çalışamazsın diyor mayıs sonunda doğum iznim başlamış olacak.
Epey de olmuş dediğin gibi. Önce çalışıp çalışmadığına bakmak lazim. Bi yerinde tıkanıklık olabilir mi peki?

Ya işte garantisi varken yolladım sıkıntı yok çalışıyor diyorlar ama bir saatte 20 ml sağamıyor çekmiyor elle Bile daha iyi sağıyordum. Benim de ilki erken doğum 34+1. Bunda da korkuyorum temmuzda ağustosta gelir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…