Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Eklentiler

• D868DB44-7D69-4BDC-A353-001A01A43D8D.jpeg
    D868DB44-7D69-4BDC-A353-001A01A43D8D.jpeg
    168 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar eşimde a101den baya bişey almış ben minderleri al demiştim oysaki :)
Ben baya bir kıyafet almayacağım artık☺️😬😬😬yelek falan da almış bulmuş erkeğe battaniye almış :) kızı da ben almıştım :) baya bişeyleri oldu halamız da almıştı zıbına alt pijamalara doycak yavrularım 😬
İnşallah hepsini en az bir defa giydiririm😬

Kız yok bu model değil bunu kv yaptı benim ben beğenmedim diye başka yapıcam diyorum bunu kim 200 e satsın hadi sattılar kim alsın 😁😁 bak istediğim modeli atıyım sana melekli kız
Canım bak melek kanatları bu şekilde fakat bu kapı süsü kalın keçeden kapılmış, melek kanadı şeklinde kesilmiş ve üzerine beyaz yıldız desenli desenli pazen yapıştırılmış silikonla. Ve sonra metrelik tüy ile çevrilmiş. Aynı mantık aşağıda isimlikte uygulanmış. Sadece isimliği yaptırmışlar ve bebek hazır. Fiyatları atıyorum
3 mm kalın keçe 5 tl
Kıza pembe tülden elbise eteği yapmak için yarım metre kristal tül 3 tl
Bebek 58 tl
Ama
1.5 metre beyaz otriş (tüy) 12₺
Pleksi isim 6₺ (ben öyle yazdırdım)
Toplamda 90₺ diyelim ..

Eklentiler

• IMG_20210603_222850.jpg
    IMG_20210603_222850.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20210603_224321.jpg
    IMG_20210603_224321.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 44
Ellerine sağlık canım harika görünüyor 😍
Ben baya bir kıyafet almayacağım artık☺️😬😬😬yelek falan da almış bulmuş erkeğe battaniye almış :) kızı da ben almıştım :) baya bişeyleri oldu halamız da almıştı zıbına alt pijamalara doycak yavrularım 😬
Güle güle kullansınlar lusincim sağlıcakla gelsinler 🤗

Hayırlı olsun sağlıkla kullansın bebişler ... bende biraz daha bişiler alim eksikleri bitsin bebişimin fotolarını çekip atcam burda paylaşcam sizinle ...

Canım bak melek kanatları bu şekilde fakat bu kapı süsü kalın keçeden kapılmış, melek kanadı şeklinde kesilmiş ve üzerine beyaz yıldız desenli desenli pazen yapıştırılmış silikonla. Ve sonra metrelik tüy ile çevrilmiş. Aynı mantık aşağıda isimlikte uygulanmış. Sadece isimliği yaptırmışlar ve bebek hazır. Fiyatları atıyorum
3 mm kalın keçe 5 tl
Kıza pembe tülden elbise eteği yapmak için yarım metre kristal tül 3 tl
Bebek 58 tl
Ama
1.5 metre beyaz otriş (tüy) 12₺
Pleksi isim 6₺ (ben öyle yazdırdım)
Toplamda 90₺ diyelim ..
Canımm anlatım için çok teşekkür ediyorum eğer fırsat bulursam Bi deniyim aynı zamanda çalışıyorum bakalım vakit bulabilsem mi 😅 dediğin gibi daha az maliyet oluyor biraz değişik ama bu bebekle de güzel olur 😍

Canımm anlatım için çok teşekkür ediyorum eğer fırsat bulursam Bi deniyim aynı zamanda çalışıyorum bakalım vakit bulabilsem mi 😅 dediğin gibi daha az maliyet oluyor biraz değişik ama bu bebekle de güzel olur 😍
Kuzu bu bebeğin kıyafeti çıkarılabiliyor. Tülü o yüzden yazdım. O kristal tülden 1 karış kumaşı etek yaptın mı göğüsten tamamdır. Hatta oyuncakçılarda daha sevimli bebekler var internetten bulduk diye bu fiyatlar oldu çarşıda daha ucuz

Kızlar ben akşam bütün eşyaları çıkardım hurçlardan ve liste yaptım böylece elimde ne var ne yok hepsini görmüş oldum. Lüzumsuz şeyler almamış olurum bu şekilde.
Ay iyi yapmışsın valla ben de haziran sonu temmuz gibi ufak Bi alışveriş daha yapıcam deterjan falan tekstil bölümünü kapattım zaten daha almam. Ama bşberondu bez emzik bakım ürünleri anne göğüs ürünleri falan henüz eksik almadım bende öyle bi liste yapıcam bakalım

Kuzu bu bebeğin kıyafeti çıkarılabiliyor. Tülü o yüzden yazdım. O kristal tülden 1 karış kumaşı etek yaptın mı göğüsten tamamdır. Hatta oyuncakçılarda daha sevimli bebekler var internetten bulduk diye bu fiyatlar oldu çarşıda daha ucuz
Aynen amigurimi o bebek kıyafet falan pek ala yapabilirim malzemeleri güzel bulursam denerim neden olmasın 🤩

Ay iyi yapmışsın valla ben de haziran sonu temmuz gibi ufak Bi alışveriş daha yapıcam deterjan falan tekstil bölümünü kapattım zaten daha almam. Ama bşberondu bez emzik bakım ürünleri anne göğüs ürünleri falan henüz eksik almadım bende öyle bi liste yapıcam bakalım
Daha deterjan filan hiç almadım baya birşey almışım ama eksiğim de çok anne kısmında da eksiklerim var

Ben de o anne bebek ürünlerini genelde e bebekten aldım, deterjanları da market alışverişinde hallettim. Işte bir kaç eksik kaldı beşik, ama kucağı, anne bebwk çantası, bir de göğüs kalkanı almak istiyorum , bir de göğüs kremi tabi , eksikler bitmiyor 🙈🙈

Aaa çok güzel çok şık olmuş ellerine sağlık valla 🥰 😍 altına isimlikte ekleyebilirsin pleksiden bulabilirsen
❤️❤️ Teşekkür ederimmm. İsim tablosu gibi bişey var bende zaten odasında ışıklı o yüzden pek gerek duymadım isme çocuk gelişimi mezunuyum ben . Okulda öğretmişlerdi nasıl yapılacağını hatta fazla yaptım belki int koyar satarım .Türkiyede olsam hediye gönderirdim size ☺️

Ben de o anne bebek ürünlerini genelde e bebekten aldım, deterjanları da market alışverişinde hallettim. Işte bir kaç eksik kaldı beşik, ama kucağı, anne bebwk çantası, bir de göğüs kalkanı almak istiyorum , bir de göğüs kremi tabi , eksikler bitmiyor 🙈🙈
Ay bunlar daha bende de yok beşiği annemler alacakmış o yüzden ona karışmadım hiç. Göğüs kalkanı kremi pompa çanta yok anacım yaa😅

❤️❤️ Teşekkür ederimmm. İsim tablosu gibi bişey var bende zaten odasında ışıklı o yüzden pek gerek duymadım isme çocuk gelişimi mezunuyum ben . Okulda öğretmişlerdi nasıl yapılacağını hatta fazla yaptım belki int koyar satarım .Türkiyede olsam hediye gönderirdim size ☺️
Teşekkür ederim canım olsun sen güle güle kullan 🤍🤍 odayı seneye yapacağım inşallah tayinciyiz. Buradaki evim küçük oda için yerim yok, 😅😅 oda yapmak için sabırsızlanıyorum valla

Benim sırada emzik/biberon/ süt pompası/ gümüş kalkan var.

Biberon bir cam bir pp alıcam.
Dr browns ve aventten. Cam biri pp biri.
Emzik avent ultra air ve bibs
Süt pompası lansinoh tekli elektrikli
Sikverline gümüş kapak
Lansinohun bakım kremi

Önümdeki liste bu. Kredi kartı çekilsin önümüzdeki ayın sırası bunda😬😬😬
Bebek karyolası ve yatakları babam ve annemden.
Temmuz ilk hafta tatil. Sonrasında yıkama yerleştirme(28. Hafta hastane çantası)
Ağustos-eylül aşırı ağırlaşma ve bebek bezi ve ıvır zıvır alma :)

X