Göz Makyajı eyeliner yardım:(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

syma_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
7
0
kızlar eyeliner sürenleri çok begeniyorum özellikle serenay sarıkayanın lale devrindeki göz makyajına dikkat edenler varsa bayılıorum ama süremiorum beceremiorum bana incelklerini anlatın ya lütfen

kızlar eyeliner sürenleri çok begeniyorum özellikle serenay sarıkayanın lale devrindeki göz makyajına dikkat edenler varsa bayılıorum ama süremiorum beceremiorum bana incelklerini anlatın ya lütfen

pastelin dipliner olanı al kalem gibi sert ucu ben 2 senedir onu kullanıyorum ve asla onsuz sokaga cıkmam incelikleri kirpigin dibinden sürcen artık ben o kadar alıştımki sürmeye zorlanmıyorum bile ilk etapta zorlanırsın ama sonra alışıyorsun merk etme he bide aklımdayken söylim asla göz kapagını germe yani germeden sür ben iki gözüm açıkken sürüyorum

Son düzenleme:
video sitelerinde görsel anlatımları mevcut oldukça da faydalı . . .
aratırsan bulabilirsin . . .

hiç eyeliner kullanmamış olanlara önerim dipliner. keçe kalem gibi ucu. istediğiniz şekli verebilirsiniz. hoşunuza gitmeyen ve elinizin kaydığı yerleri de tamamen silmek yerine ucu pamuklu kulak çubuklarıyla temizleyebilirsiniz. ben böyle başlamıştım. daha sonra eyeliner kullanmaya başladım. gayet iyiyim şuan bu konuda

bununla ilgili videolar vardır muhakkak internette.. uygulamalı izlemen senin için iyi olur..
ilk yapılanlarda sorun çıkabilir ama zamanla elin alışacaktır.. ben ilk yapmaya başladığımda siyah göz kalemiyle hafifçe şeklini belirliyordum.. üstünden fırçalı likit eyelinerla geçiyordum.çok kısa bir süre sonra elin alışacaktır ..
insan alıştıktan sonra eyeliner sürmeyince ,kalem bile kullanılsa o olmayınca makyaj eksikmiş gibi geliyor inan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…