Göz Makyajı Eyeliner ve Dipliner Önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cloud

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
288
0
Eyeliner ve dipliner önerilerinizi fiyat/performans değerlendirmeleriyle yazarsanız sevinirim.

deborah die bir marka aldım en son canım keçeli kalem gibi cok rahat sürülüor yeni kullanan biri olaraktan memnunum

diplinerin farki nedir?? firca kalınlıgı sanırım...?

evet arkadaşım fark fırça kalınlıklarında.dipliner daha rahat sürülüyor.eyeliner da dağılabiliyor.fırçasını kullanmak zor oluyo.bende şimdi kalem gibilerden almak istiyorum

evet arkadaşım fark fırça kalınlıklarında.dipliner daha rahat sürülüyor.eyeliner da dağılabiliyor.fırçasını kullanmak zor oluyo.bende şimdi kalem gibilerden almak istiyorum

dipliner kullanmadim ama eyeliner gun boyunca hic dagilmiyor ve surumude cok kolay.

Golden rose dipliner aldım. Fakat sürmeyi beceremedim. Sürmeyi öğreneyim diye aldım zaten çok ucuzdu.

dipliner ne demek arkadaşlar ? :))

eyerliner'ı biliyorum fakat dipliner'ı ilk defa duydum...

dipliner daha kalın uçlu oluyor
ben flormar ınkini kullanıyorum
çok memnunumm
öğlen 12 gibi sürüyorum
akşam 8 9 a kadar çıkmıyor
tavsiye ederim
ve çokta ucuz

bu ürünler kişiden kişiye değişiyomudur nedir?bir arkadaş oriflameden memnun değilim yazmıştı bu ürününden

ben ikisinide kullandim simdi sadece ejeliner kullaniyorum cok rahat sabah suruyom yatmadan yikiyom hic dagilmiyor

arkadaşım eyeliner la dipliner arasında sadece fırça farkı var.sürüldükleri yer ve sonuç aynı.dipliner biraz daha kolay uygulanıyor

Eyeliner :
RMK_IngeniousLiquidEyeLinerN.jpg

Dipliner :
93553.jpg

X