Göz Makyajı eyeliner tavsiye

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Loreal carbon black, balm'ın eyelinerı bir de maybelline, üçü de çok gğzel, kullanıyorum

Kızlar merhaba bugün eyeliner alışverişindeydim ama çıkmadan ciddi anlamda 1haftaya yakın buradaki her gönderiyi okudum ve bir liste yaptım, çok pahalı olanları bakmadan eledim bundan dolayı üst sınırım loreal Sizlerin önerileriyle yaptığım alışveriş sonrasında da koşa koşa üye oldum
B urada en çok önerilen ürünleri denedim, hepsi keçe uçlu eyeliner, lorealcontourkhol dışında o bildiğimiz göz kalemiydi. Fotoğrafta elime sürdükten 5dk sonra parmağımla bir kez ovuşturduğum halleri var. Benim en çok umutlandığım carbon glosstu ama en memnun kalmadığım o oldu. Favorim goldenrose daha sonra da alixavien güvenin kızlar kapsamlı bir araştırmanın sonucu bu

canım demişsin ya bencede üçünün arasında en başarılı ürün bu aynen elin alışırsa çok güzel bi şekilde sürülüyorne zahmeti var ne derdi ben 2 aydır kullanıyorum uzun süre gitti bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…