Göz Makyajı eyeliner tavsiye

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
xliner kullanıyorum canım ince fırçalı kullanımı çok kolay ve kalıcı denizde dahi akmıyor denendi :KK70:
tavsiye ederim

Maybeline JEL eyeliner.. Vazgecemezsin kullanirsan.. Fiyati 20-25 arasında değişiyor indirime girdiği zamanlar. Tek.kelimeile mukemmel

Kullanmadığım eyeliner kalmadı diyebilirim. Şu ana kadar en memnun kaldığım iki tanesi The Balm Schwing ve L'Oréal Super Liner Blackbuster ekstra siyah. The Balm'ın fiyatı şu an 25 TL. En son iki hafta önce almıştım. Blackbuster da sanırım 30 TL civarında.

maybelline master duo dan memnundum 2 kutu bitirdim 3. yü aldım fakat son aldığımın içi boş gibi 2-3 kez kullandım artık bitmiş gibi gelmiyor. maybelline jel lacivert aldım rengi çok hoş fakat bulaşıyor akıyor beğenmedim fırçası da kötü ancak eyeliner çekmekte zorlanıp ince çizgi çekmek istemeyenler için uygun olabilir. loreal kullandım ondan da memnun kaldım ama maybelline master duo daha güzeldi. şimdi bende yeni güzel bir eyeliner arayışındayım. maybelline master duo çabuk bitiyor ben neredeyse hergün kullanıyorum gözümün altına da çekiyorum 1 kutu 1,5 ay falan gidiyor uzun süre gidecek gözümde kaşıntı yapmayacak akmayacak siyah kalıcı bir eyeliner arıyorum bakalım . the balm, golden rose. inglot, pastel i övmüşler . alınca yazarım sonuçları.

Ben loreal carbon kullaniyorum.cabuk kuruyor surekli calkalamak gerekiyor.surumu kolay diye onu tercih ediyorum.indirimden aldigim icin cok uygun geldi fiyati.

geçenlerde bir tane de maybellinenin jel eye linerini aldım 19.90 dı fiyatı kahverengisini aldım aldığım günden bu yana loreali bile kullanmıyorum çok güzel renk asla akmıyor sürümüde kolay ben çok beğendim loreali almadan önce keşke maybellineyi görüp ondan alsaymışım fazla para vermeye hiç gerek yok bence

Avonun çıkardığı son eyeliner ını çok beğendim..cildim yağlıolmasına rağmen akma falan olmadı bütün gün..sürümü de rahat..
Mega effects likit eyeliner mış adıda...

Eklentiler

• IMG_20140927_231937.JPG
    IMG_20140927_231937.JPG
    967,1 KB · Görüntüleme: 274
Maybelline'in jeli basarili, surumu rahat ama eger yuzden terleyen biriysen akiyor. Onun disinda kaliciligi da guzel. Su aralar bir cok yerde bayram dolayisiyla indirim de var. :KK66:

X