Göz Makyajı eyeliner tavsiye

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
flormar 7.90 keçeli kalem şeklinde likitimsi duruyo fena değil ben aldım tam beceremıyorum cekmeyı elim alışsın diye

Lorealden tut pastele flormara maybelline vs kadar hepsini denedim. Lancome iyi ama pahalı. En çok memnun olduğum golden rose siyahi çok koyu ben silik renkleri sevmiyorum. Hatta su an çoğu arkadaşım bunu kullanmaya başladı. Yves rocher da iyi ama yarısına gelmeden renk siliklesiyor. Gri yani. Makyaj malzemesine iyi para harcarim. Eyeliner olarak en memnun kaldığım golden rose

Merhaba,

The balm eyelineri harika.. Tek sürüşte simsiyah mat, kalıcı ve fırçası sayesinde çok rahat uyguluyorsun.
Fiyatı normalde 25 TL, indirimlerde 12,5 TL'ye düşüyor. Denemeni tavsiye ederim pişman olamayacaksın..

golden rose dipliner
loreal veya maybelline gel eyeliner
essence liquid ink eyeliner
en memnun kaldıklarım bunlar .

Maybelline Gel Eye-liner'ı kullandım rengi mat ayrıca fırçası da ayrı olduğu için kullanımı biraz
zahmetli oluyor,fırçayı her kullanımdan sonra temizlemezsen kuruyor fırça ve sürerken zorluk çıkarıyor.

Maybelline Liner Express'i de kullandım o da kısa sürede bitti diyebilirim,çünkü geniş kısmı fırça
dar kısmı ise likit eyeliner'ın olduğu kısımdı.

Ve yine Maybelline'den Master Duo 2 in 1.Oldukça sıvı bir ürün ancak tek seferde sürmezseniz üstünden
geçerseniz topak gibi birşey oluyor.Eliniz alışıkşa Maybelline'in en başarılı ürünü diyebilirim üçünün arasında.

Fiyat olarak da gayet uygun hepsi,seçim sana kalmış artık.

essence'in ince fırça uçlu veya keçe uçlu olanını öneririm. uygulaması kolay olsun derseniz keçe uçlu olanı kullanmak çok kolay...

golden rose,maxfactor,alix avien,deborah, flormar,maybelline hepsini kullandım son iki yıldır pastel kullanıyorum en iyisi bence uzun süre kalması bulaşmamaşı için pudra kullanmakta fayda var

Golden Rose "perfect lashes" eyeliner, kalıcı, yoğun siyah. Bütün gün bozulmadan akmadan kalıyor.
Golden Rose dipliner da mat ve kalıcı siyah, keçeli kalem gibi ucu var, kesinlike o da güzel.
Maybelline fırça ile uygulanan gel eyeliner'ı sürmesi diğerlerine göre daha kolay ama gün içinde akma yapıyor.
Üçü de güzel ama, makyajın kalacağı süreye göre karar verebilirsin :)

Ben balm ve maybeline in eyelinerini kullandım ikisinden de çok memnun kaldım ama maybeline i.daha çok seviyorum hatta bitti diye bugün gratisten 13.25 aldım

su sıralar severek kullandığım eyeliner inglot.çok güzel çok beğeniyorum.

inglottan önceyse yves saint laurent kullanıyordum.her ikisi başarılı ve güzel.

BENDE dün bu eyelineri aldım.yorumları okudum yağ gibi sürülüyor demişler gerçektende oyle gözümün üzerine bir kerede çektim.acayip pratik.kalıcı ayrıca 25 saat kadar.
göz temizleme jeli ile 1 sn de çıkdı.çok hoşuma gitti kesinlikle tavsiye ederim.

daha öncede şunu kullanıyordum ama kızım saolsun kaybetmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…