Göz Makyajı eyeliner önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben MAC in eyeliner ını kullanıyorum

ilk aldığımda tereddüt etmiştim rahat kullanabilir miyim acaba diye ancak önce hafif kalem sürüp üstüne eyelinerla geçince hem çok rahat sürülüyor hem de hiç akmıyor.

bayanlar konu sahibinden ozur dileyerek soruyorum kolay surulen eyeliner onerileriniz var mi? ben pek beceremiyorum ama yapmak ta istiyorum.

Golden Rose kalem şeklinde olan precision linerı tavsiye ederim yeni başlayanlar için birebir hem hiç de akmıyor 10 saat filan kaldı geçen gün gözlerimde bir şey olmamıştı.

kızlar eğer akmasını istemiyorsanız daha doğrusu biraz daha fazla dayanmasını istiyorsanız baz kullanın bazınız yoksa açık vizon veya kendi teninizin renginde pudra kullanın öyle sürün eyelinerınızı ben öyle yapıyorum bazen ve göz kapatığımı daha canlı gösteriyo hem yaşıma daha uygun bişey oluyo

şunuda unutmadan yazayım ki sakın şu düşünceye girmeyin "tenimin rengini biraz daha açayım veya gözümdeki morluklar gitsin " v.s v.s....
bunu düşünüp cilt tonunuzdan kat kat açık bi pudra, fontoten kullanmayın aksi halde yüzünüzün morumsu görünmesine yol açarsınız fark etmeden aman dikkat edin sık yapılan makyaj hataları bunlar kızlarrr

Goldenrose dip liner sen silene kadar asla akmıyor ve aşırı ucuzdu hatırladığım kadarıyla 7 8 lira gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…