Göz Makyajı Eyeliner,dipliner vs çekememek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

evet ben de öyle yapıyorum canım şu resimdeki gibi kalın yapmıycaktım aslında ama yine asimetrik olduğundan çok kalın oldu düzelteyim derken

hmm biz hemen öğrenmeden bodoslama dalıyoruz herhalde ondan yapamıyoruz canım
ama dediğini ben de deniycem çok sağol

o zaman ben çok beceriksizim bir türlü yapamıyorum bende dipliner var ama olmuyor işte avonun likit eyelinerını da denedim cnm ama o resmen gri renkti hiç renkli değil paraya yazık oldu zaten kardeşim set olarak sipariş etmişti :18: ama bu benim çok hoşuma gitti başlarda gri gibi oluyor üstüne ekledikçe resimdeki hale getirebildim sanırım herkes farklı şekilde yapabiliyor :) simli olmasaydı daha iyiydi ama dikkat etmemişim ben ama o dediğin markayı alamam ki canım dediğim gibi burda yok tek alabileceğim yer avon veya oriflame

canım nıye orda yok nerede yasıyorsun kı sen

arkadaşlar bende bir türlü eyeliner çekemeyenlerdenim bi tarafımı çok güzel yapıyorum diğer tarafım tersime geliyor farklı duruyor internette biraz araştırdım eyeliner sürerken yanlış yaptığımızda nasıl düzeltebiliriz diye su veya ıslak mendille silmeye çalışırsak dağılıyor bunun için pamuklu bir çubuğu bir kreme hafif batırarak taşırdığımız bölgeyi silebiliriz hem dağılmamış oluyor böylece

evet onu ben de biliyorum cnm uzmantvde izlemiştim gerçekten çok işe yarıyor ben hep kremle siliyorum çünkü yüzümü yıkasam yumruk yemiş gibi oluyor ve çıkmıyor izi.. ama kremle pırıl pırıl

Son düzenleme:

bende ondan aldım ama çok dayanmıyo hemen bitiyo şimdi flormar dipliner aldım o güzel ama oriflame eyeliner öneririm arkadaşlar

Ben de beceremeyenlerdenim,
Bi MAC marka aldım, çok kalın, sürerken illaki dağılıyor, çok çirkin oluyor. Ben de bu yüzden flormar marka sürme ile yalandan yapıyorum. Sürme ile daha güzel oluyor. Mac sürmüyorum. Adı da dipliner mi ayliner mi bilmiyorum.

bende de flormar'ın dipliner'ı var. kaç kez onunla göz kapağıma çekmeye çalıştım ama bir yerden sonra nedense elim titriyor, gözümü kırpıştırıyorum ve mahvediyorum. bugün ilk kez ultra black göz kalemiyle denedim. idare eder bir sonuç aldım, dipliner değil de göz kalemiyle pratik yapıcam bundan sonra

ne kullanmaya alışırsanız onunla gidiyor bence bende öyleydim ilk başta elim titriyordu yayılıyordu ama pes etmedim =) kuyruğunu yapamıyordum ilk zamanlar annem hatta 101 dalmaçyalıdaki kadın gibi olmuş diyordu kuaförde makyaj yapan tanıdığımıza çektiriyordum çarşıya çıktığım zamanlar bir gün o çektikten sonra fotoğrafını çektim ona benzeterek sürmeye çalıştım şimdi her gittiğimde aferin yapabiliyorsun artık diyor =) bir de ben kuyruğunu öyle yapmıyorum mesela sanırım herkes farklı sürüyor ve bana göre çok uzun kuyruk da hoş durmuyor

burda flormar yok canım ya herkes övüyor ama yok işte

sürme bu yaz günlerinde yüzüm de terlediği için berbat oluyor ben zten sürme çekmiyorum ama kirpik diplerime jel eyelinerdan sürüyorum daha hoşuma gidiyor :)

ben bayaa bi çözdüm işi canım darısı başına

evet ben de o kadar olmasını istemezdim ama yanlışlıkla oldu düzeltemedim zaten o resim çok eski, yeni bi resmimi ekledim size altta :) ama gece çekildim bunu yani biraz zaman geçti süreli , alttaki kısım tamamen gitmiş :s yeni sürer sürmez çekinirim bi tane :)

kızlar alıxavıen dınlıner cok kolay suruluyor ve akma felan olmuyor daha once cok markalar denedım en cokta bunu begendım aylardır kullanıyorum hala bıtmedı cok harıka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…