Göz Makyajı Eyeliner,dipliner vs çekememek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
:KK9: bence bundan sonrakiler iyi olucak canım başarılısın...bende ince fırçalı var rezil ediyorum aynı senin dediğin gibi oluyor bakıyorum çok ince yada biyeri yamuk kalınlaştırıyım derken daha beter oluyo :KK60: yapmıyorum artık,ama bu senin aldığın ürün güzel simli bide.... denemek lazım merak ettim

evet ben de öyle yapıyorum canım :KK70: şu resimdeki gibi kalın yapmıycaktım aslında ama yine asimetrik olduğundan çok kalın oldu düzelteyim derken :KK70: :KK1:

gayet güzel çekmişsin bendede avonun bu ürününden var bende pek beceremiyorum
aslında bu işin en kolay yolu şu ilk önce ortayı sürecekmişsin sonra nokta nokta iki uçtan birleştirecekmişsin ben geçen denedim çok daha iyi bir sonuç elde ettim diyebilirim

hmm biz hemen öğrenmeden bodoslama dalıyoruz herhalde ondan yapamıyoruz canım :KK9:
ama dediğini ben de deniycem çok sağol :KK16:

Kesınlıkle dıplınerın surulumu cok kolay hıc beceremeyen bır ınsan bıle 2.denenmeden sonra hemen alısır cok harıka avonunkını kullandım hıc tavsıye etmıyorum sılık sılık oluyo ve cabuk bıttı 4 5 ay once alıxavıen aldım deneyerek sızde deneyerek alın nekadar mutıs bısey oldugunu goreceksınız surumu cok kolay ve aylardır bıtmedı sureklı kullanmama ragmen tek kat yeterlı bazı markalarda ustten gecmek zorunda kalıyodum mukemmel bısey alıxavıen dıplıner

o zaman ben çok beceriksizim bir türlü yapamıyorum bende dipliner var ama olmuyor işte :KK52: avonun likit eyelinerını da denedim cnm ama o resmen gri renkti hiç renkli değil paraya yazık oldu zaten kardeşim set olarak sipariş etmişti :18: ama bu benim çok hoşuma gitti başlarda gri gibi oluyor üstüne ekledikçe resimdeki hale getirebildim :KK51: sanırım herkes farklı şekilde yapabiliyor :) simli olmasaydı daha iyiydi ama dikkat etmemişim ben :KK53: ama o dediğin markayı alamam ki canım dediğim gibi burda yok tek alabileceğim yer avon veya oriflame :KK43:

evet ben de öyle yapıyorum canım :KK70: şu resimdeki gibi kalın yapmıycaktım aslında ama yine asimetrik olduğundan çok kalın oldu düzelteyim derken :KK70: :KK1:

hmm biz hemen öğrenmeden bodoslama dalıyoruz herhalde ondan yapamıyoruz canım :KK9:
ama dediğini ben de deniycem çok sağol :KK16:

o zaman ben çok beceriksizim bir türlü yapamıyorum bende dipliner var ama olmuyor işte :KK52: avonun likit eyelinerını da denedim cnm ama o resmen gri renkti hiç renkli değil paraya yazık oldu zaten kardeşim set olarak sipariş etmişti :18: ama bu benim çok hoşuma gitti başlarda gri gibi oluyor üstüne ekledikçe resimdeki hale getirebildim :KK51: sanırım herkes farklı şekilde yapabiliyor :) simli olmasaydı daha iyiydi ama dikkat etmemişim ben :KK53: ama o dediğin markayı alamam ki canım dediğim gibi burda yok tek alabileceğim yer avon veya oriflame :KK43:

canım nıye orda yok nerede yasıyorsun kı sen

arkadaşlar bende bir türlü eyeliner çekemeyenlerdenim bi tarafımı çok güzel yapıyorum diğer tarafım tersime geliyor farklı duruyor internette biraz araştırdım eyeliner sürerken yanlış yaptığımızda nasıl düzeltebiliriz diye su veya ıslak mendille silmeye çalışırsak dağılıyor bunun için pamuklu bir çubuğu bir kreme hafif batırarak taşırdığımız bölgeyi silebiliriz hem dağılmamış oluyor böylece :KK34:

arkadaşlar bende bir türlü eyeliner çekemeyenlerdenim bi tarafımı çok güzel yapıyorum diğer tarafım tersime geliyor farklı duruyor internette biraz araştırdım eyeliner sürerken yanlış yaptığımızda nasıl düzeltebiliriz diye su veya ıslak mendille silmeye çalışırsak dağılıyor bunun için pamuklu bir çubuğu bir kreme hafif batırarak taşırdığımız bölgeyi silebiliriz hem dağılmamış oluyor böylece :KK34:

evet onu ben de biliyorum cnm uzmantvde izlemiştim gerçekten çok işe yarıyor ben hep kremle siliyorum çünkü yüzümü yıkasam yumruk yemiş gibi oluyor ve çıkmıyor izi.. ama kremle pırıl pırıl :KK52::KK51:

Son düzenleme:
ben de aynı sizin gibi dipliner çekemiyordum, sonra kozmetikçiden flormarın kalem şeklindeki diplinerını aldım ve artık süper oluyor, arkadaşlarımın bile dikkatini çekecek derecede düzgün çekebiliyorum, fiyatı da 5 liraya yakındı, bence deneyebilirsiniz.

bende ondan aldım ama çok dayanmıyo hemen bitiyo şimdi flormar dipliner aldım o güzel ama oriflame eyeliner öneririm arkadaşlar :KK70:

Ben de beceremeyenlerdenim,
Bi MAC marka aldım, çok kalın, sürerken illaki dağılıyor, çok çirkin oluyor. Ben de bu yüzden flormar marka sürme ile yalandan yapıyorum. Sürme ile daha güzel oluyor. Mac sürmüyorum. Adı da dipliner mi ayliner mi bilmiyorum.

bende de flormar'ın dipliner'ı var. kaç kez onunla göz kapağıma çekmeye çalıştım ama bir yerden sonra nedense elim titriyor, gözümü kırpıştırıyorum ve mahvediyorum. bugün ilk kez ultra black göz kalemiyle denedim. idare eder bir sonuç aldım, dipliner değil de göz kalemiyle pratik yapıcam bundan sonra:KK55:

ne kullanmaya alışırsanız onunla gidiyor bence bende öyleydim ilk başta elim titriyordu yayılıyordu ama pes etmedim =) kuyruğunu yapamıyordum ilk zamanlar annem hatta 101 dalmaçyalıdaki kadın gibi olmuş diyordu :KK70: kuaförde makyaj yapan tanıdığımıza çektiriyordum çarşıya çıktığım zamanlar bir gün o çektikten sonra fotoğrafını çektim ona benzeterek sürmeye çalıştım şimdi her gittiğimde aferin yapabiliyorsun artık diyor =) bir de ben kuyruğunu öyle yapmıyorum mesela sanırım herkes farklı sürüyor ve bana göre çok uzun kuyruk da hoş durmuyor

Perfect Liquid Liner/gel liner tutorial - YouTube şu video güzel bence bende flormarın dipliner ını kullanıyorum kuruma yaptı ama daha yeni almama rağmen bu konuda ne yapabilirim bilgisi olan var mı acaba =) bide önerebileceğiniz siyah terde yağmurda akmayan :KK70: bir marka var mı?

burda flormar yok canım ya herkes övüyor ama yok işte :KK43:

Ben de beceremeyenlerdenim,
Bi MAC marka aldım, çok kalın, sürerken illaki dağılıyor, çok çirkin oluyor. Ben de bu yüzden flormar marka sürme ile yalandan yapıyorum. Sürme ile daha güzel oluyor. Mac sürmüyorum. Adı da dipliner mi ayliner mi bilmiyorum.

sürme bu yaz günlerinde yüzüm de terlediği için berbat oluyor ben zten sürme çekmiyorum :KK17: ama kirpik diplerime jel eyelinerdan sürüyorum daha hoşuma gidiyor :)

bende de flormar'ın dipliner'ı var. kaç kez onunla göz kapağıma çekmeye çalıştım ama bir yerden sonra nedense elim titriyor, gözümü kırpıştırıyorum ve mahvediyorum. bugün ilk kez ultra black göz kalemiyle denedim. idare eder bir sonuç aldım, dipliner değil de göz kalemiyle pratik yapıcam bundan sonra:KK55:

ben bayaa bi çözdüm işi canım darısı başına :KK52:

ne kullanmaya alışırsanız onunla gidiyor bence bende öyleydim ilk başta elim titriyordu yayılıyordu ama pes etmedim =) kuyruğunu yapamıyordum ilk zamanlar annem hatta 101 dalmaçyalıdaki kadın gibi olmuş diyordu :KK70: kuaförde makyaj yapan tanıdığımıza çektiriyordum çarşıya çıktığım zamanlar bir gün o çektikten sonra fotoğrafını çektim ona benzeterek sürmeye çalıştım şimdi her gittiğimde aferin yapabiliyorsun artık diyor =) bir de ben kuyruğunu öyle yapmıyorum mesela sanırım herkes farklı sürüyor ve bana göre çok uzun kuyruk da hoş durmuyor

evet ben de o kadar olmasını istemezdim ama yanlışlıkla oldu düzeltemedim :KK43: zaten o resim çok eski, yeni bi resmimi ekledim size altta :) ama gece çekildim bunu yani biraz zaman geçti süreli , alttaki kısım tamamen gitmiş :s yeni sürer sürmez çekinirim bi tane :)
$DSC07132.jpg

kızlar alıxavıen dınlıner cok kolay suruluyor ve akma felan olmuyor daha once cok markalar denedım en cokta bunu begendım aylardır kullanıyorum hala bıtmedı cok harıka

X