Göz Makyajı Eyeliner ,dipliner nasıl sürülür ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.185
25
Kızlar eyeliner ,diplineri kendime hiç yakıştırmıyorum :26:acaba diyorum sürmeyi mi beceremiyorum .
Siz nasıl sürüyorsunuz ,kendimize yakışan eyeliner modelini nasıl bulabiliriz ?

göz yapına bağlı neyin yakışıp yakışmadığı..
ben de bi kendime süremiyorum şu eyeliner'ı.

başkasında incecik dümdüz çekerim ama kendime gelince elim yamuluyo, titriyo bişeyler oluyo

kendime hiç bozmadan düzgünce sürerim ama başkasına asla , iğrenç birşey oluyor elim mi titriyor tutmayı mı beceremiyorum başkasında bilemiyorum :)

Herkes cok beğeniyor eyelinerimi bana da sür diyorlar ama bende suremiyorum :) önemli olan tek hamlede işi bitirmen sanırım yoksa her yeri eşit kalınlıkta olmuyor :)

eğer elin alışkın değilse dipliner kullanmanı tavsiye ederim. İlk başta pratik yapmakla başla, ben öyle yapmıştım :) ilk başta gözünü hafif ger ve bittiği kısımdan gözün ortasına doğru küçük küçük diplineri sürmeye başla en son gözün başladığı(burun tarafı) kısma gel :) Böyle böyle elin alışırsa sonradan çok iyi sürebilirsin.Bir de ilk başlarda kalın çizgiler değil de ince çizgilerle hatta kirpik dipleriyle başla :) Dediğimi yap çok iyi olacak zamanla, göreceksin :)Eğer yanlış yaparsan da bir kulak pamuğu+göz makyajı temizleyici yardımıyla silersin :)

Heyecanımı paylaşmam lazım o yüzden konuyu hortlatıcam :)
bugün ilk kez dışarı çıkarken eyeliner sürdüm, ve harika oldu
üstüne de açık pembe far sürünce resmen görünüşüm değişti
nasıl sürdün derseniz
gözümü yarı kapattım, gözümün ortasında itibaren dışarı doğru çektim
eyeliner'ı kirpiklerimin üzerine bıraktım, kendi kendine dümdüz gitti o yüzden
gözümü şakaklarımdan çekip sürmeye çalışıyorum hep ama kirpik diplerim sürülmemiş oluyordu
bu yöntemle incecik çekmiş oldum
güzel günlere :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…