Göz Makyajı eyeinerr?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pessimist

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2010
807
3
kızlarr golden rose eteliner alcamda hangisini alsam karar veremedimm bide ben pek süremiyorum kalem çekiyorum o dağılıyo yada şöle kolay sürülen akmayan bişe varmı önernizz?

kızlarr golden rose eteliner alcamda hangisini alsam karar veremedimm bide ben pek süremiyorum kalem çekiyorum o dağılıyo yada şöle kolay sürülen akmayan bişe varmı önernizz?
flormarın kalem eyeliner var hem kolay sürülüyo hemde dağılmıyo istersen netten bi araştır

Eyeliner'larını kullanmadım Golden Rose'un ama dipliner'ını kullanıorum,eyeliner'dan daha rahat çekilio hem flormar'ın hem golden rose'un kullandım ikisinden de memnun kaldım,kolay sürülen bişey istiosan dipliner öneririm.

kolay sürülüyosa iyi ne zaman sürsem biri güzel öbürü yamuk oluyo canımm bi bakim ona:)

Dipliner fırçalı değildir keçeli kalem ucunun daha incesini düşün öyle,sürümü gayet rahat ben eyeliner'dan çok dipliner kullanırım.

Flormarın diplinerı :)

hm tm anladım cnm flormarmı golden rose mu? birde rengi simsiyah olsun istiyorum koyumu bu canımm

Evet koyu baya.
İkisi arasında bi fark görememiştim ben ama Flormar diyim yine de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…