Bölgesel İncelme Extra jel mi Termal jel mi?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

bu ürünlerden hangisini kullanıp memnun kaldınız?

• extra jel

OY: 18 66,7%
  • termal jel

OY: 5 18,5%
  • guarana

OY: 1 3,7%
  • biominera

OY: 3 11,1%

• Ankete Katılan
    27
hadii yaa bugün bir sitede indirime girtmişti bende acaba alsam mı diye düşünüyordum :KK43:

cnm sen bilirsin ama bende işe yaramadı güya 10 dk da sonuç veriyor.:KK14:

aslında bende böyle şeylere güvenmem ama işte bir ihtimal dedim. hayatımda ilkdefa böyle birşey kullandım oda boş çıktı :18:

acaba her bünyede farklı bir etki mi yapıyor? etin sıkı mı hewi? belkide benim gibi dogumdan sonra sarkan göbeklere etkilidir bilemiyorumm offff

evet cnm etim sıkı bide ben tamamıda kullanmadım 1 hafta kullandım ve o hafta 3 gün 40 dk tempolu yürüyüş yaptım ama bir sonuç yok :KK43:

bende iyi bi sıkılaştırıcı krem arıyorum extra jel yada vichy almayı düşünüyorum ama acaba hangisi daha iyi sıkılaştırır kızlar

Merhaba ... kullandığım ve kısa sürede sonuç aldığım için matrigen kremi şiddetle tavsiye ederim

arkadaşlar ben doğumdan 4 ay sonra kullandım oldukça faydasını gördüm... tavsiye ederim.. ama kilonuz ne kadar çoksa zayıflama ve incelme oranı daha da çok oluyor.. doğumdan sonra kilolu olduğum için kalçadan 6-7cm bacaklardan da 3-4 cm zayıfladım .. :KK64: bel ve göğüsü hatırlamıyorum 2,5 sene geçti :) daha sonra diyetle zayıfladım 1 sene önce birdaha kullandım.. bu seferde sarkıklarıma iyi geldi ama çok fazla inceltmedi... .. şimdi ise birazdaha zayıfladım diyetle ama karnımdaki sarkıklar için exragel pro yu alıcam... tavsiye edeim...
**not: herkeze aynı etkiyi yapmaya bilir.... :18:

arkadaşlar ben doğumdan 4 ay sonra kullandım oldukça faydasını gördüm... tavsiye ederim.. ama kilonuz ne kadar çoksa zayıflama ve incelme oranı daha da çok oluyor.. doğumdan sonra kilolu olduğum için kalçadan 6-7cm bacaklardan da 3-4 cm zayıfladım .. :KK64: bel ve göğüsü hatırlamıyorum 2,5 sene geçti :) daha sonra diyetle zayıfladım 1 sene önce birdaha kullandım.. bu seferde sarkıklarıma iyi geldi ama çok fazla inceltmedi... .. şimdi ise birazdaha zayıfladım diyetle ama karnımdaki sarkıklar için exragel pro yu alıcam... tavsiye edeim...
**not: herkeze aynı etkiyi yapmaya bilir.... :18:

evet cnm herkeste farklı etki gösteriyo bende işe yeramadı mesala :KK14:

Extra gel ile merak ettiklerinizi belki tecrübelerimi paylaşarak cevaplayabilirim diye düşündüm. Yaklaşık 4 aydır düzenli olarak extra gel kullanıyorum, şu şekilde bir program uyguluyorum, sabah kahvaltı öncesi 30 dk. kondisyon bisikletine biniyorum, (ama öncelikle extra gel ile birlikte gelen termal bantları problemli bölgelerime sarıyorum mesela bel ve göbek, ve iki basen bölgesine) egzersiz sonrasında 10 dk. twister ile bel ve karın bölgesini çalıştırıyorum, aynı zamanda kollarıda, ardından duşa giriyorum, problemli bölgelere kese yapıyorum, duştan sonra extre gellleniyorum, sonuç muhteşem. hanımlar 4 ayda 3 beden küçüldüm, elbette diyetle desteklerseniz kilonuzda da eksilme olacaktır ama ben pek diyet yapamıyorum, boğazımı tutamıyorum, hanımlar extra gel çok güzel vücut şekillendiren bir ürün şiddetle tavsiye ediyorum, ama kullanmadan önce mutlaka kullanacağınız bölgeyi terletmeli ya da bir şekilde hüzreleri açığa çıkarmalısınız yoksa işe yaramıyor, öyle sür çık bir ürün değil masajla iyice yedireceksiniz, yani herşeyde olduğu gibi bunda da emek harcayacaksınız, ben geçen sene 104 kilodan 90 a indim diyetisyen yardımı ile sonra sarkmalarım oldu diyetisyenim tavsiye etti extra geli işte 4 ay gibi bir sürede 3 beden inceldim sarkmalarım %70 oranında düzeldi
hala devam ediyorum ama söylediğim gibi işte, ciddi bir progaram uygulamalısınız.. kolay gelsin hanımlar,,,

bugün geldi xtra gel ve kapsülüm. böyle hap filan korkutan şeyler ama çok samimi olduğum komşumun uzun süredir kullandığını öğrendim verdiği kiloları değişen birşey olmadığını korkum yatıştı mı hayır pek yatışmadı ama artık aldım bi cesaret başlayacağım. kullanan birilerini gözlerimle görmek etkilerini ölçüp tartabilen bilinçli birinden duyunca yöneliyorsun işte. kremin üstünde hakkaten yeditepe üni. eczacılık fakültesinin test ettiğini belirten yazı ve üni. logosu var. herhalde bir sorun olsaydı üni. dava açmıştı şimdiye neti haberleri iyi tararım :) neyse tedirginim ama başlayacağım akşama gelişmeleri yazarım buraya... janset16 gibi keselerle masajlarla termal kemerle komplike başlayacağım boşa gitmesin bari :) ama kemerin deri tarafını vücudunuza gelsin diye okudum çoğu yerden yanlış biliyorsam biri düzeltsin lütfen :)

X