Sivilceli Ciltler Expigment kahverengi leke yaptı

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
183
Kzlar expigment kullanp leke kalan varmı kahverengi yank gibi kocaman leke yaptı bende. Geçr mi???

Kzlar expigment kullanp leke kalan varmı kahverengi yank gibi kocaman leke yaptı bende. Geçr mi???
Onu bnde de yaptı kısa süre önce. Maalesef hala geçmedi. Tekrar doktora da gitmedim. Bi çözüm de bulamadım halen

3 ay oldu sanırım. Lütfen çözüm bulursanız bana da yazın. Çok rahatsızım o lekeden
Yazarm tabi ama siz neden gitmiyorsunuz dr'a? Birde öncesinde lekelenme mi vardı cildinizde? Ben kararma için kullanmştm ama yank gibi oldu kahverengi

Yazarm tabi ama siz neden gitmiyorsunuz dr'a? Birde öncesinde lekelenme mi vardı cildinizde? Ben kararma için kullanmştm ama yank gibi oldu kahverengi
Bende kararma için kullandım. Yani acıkcası bi güzellik merkezine gidip orada işlem yaptırmak istiyorum çünkü zaten doktorun verdiği karısım merhem yüzünden bu hale geldim. O yüzden güvenilir bi güzellik merkezi araştırıyorum şu an. Fakat sizin de bi çözümünüz olursa tabiki denemk isterim

Anladım of nasl kurtulcaz biz bundan sizde beni bilgilendirin olur mu

Anlamıyorum neden böyle oldu. Kemdiliğinden geçecek bir leke değil artık eminim. O yüzden bekledim biraz da. En iyisi kimyasal peeling ve lazer tarzı yöntemler olcak sanırım
Cerrahın yapacağı bir şry yoktur ama iyi bir cildiye uzmanı daha mantıklı
Canm benim leke neredeydi senin benim genital bölgeden karnıma kadar oldu Allah'tan yüzüme kullaanmadm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…