Exbal tokluk kemeri

DeHan

Bitanesininannesi
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2011
172
1
Arkadaşlar Exbal tokluk kemerini aranızda deneyen varmı ben diyet yapmaya karar verdim ve bana bir yardımcı lazım sürekli açlık hissediyorum bunu biraz araştırmak istedim 250 tl az bir para değil kullanan varsa lütfen yazabilirmi teşekkür ederim.

2 yılldır piyasada ama galiba hiç kullanan olmamış.:44:

Merhaba arkadaşlar ben kullandım çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim. merak ettiğiniz birşey varsa sorabilirsiniz.

Merhabalar ben kullandım özellikle diyete başladığım ilk günlerde çok yardımcı oluyor. evet tokluk hissi veriyor. ilk bir kaç gün karın bölgesinde et kesmesi gibi bir his oluşturuyor. ama çok rahatsız edici bir durum yok. ayrıca karında bir sıkılaşma yapıyor. mideyi küçülttüğüne de inanıyorum. çünkü ilk bir kaç hafta çok düzenli kullandım. daha sonra o kadar düzenli kullanmama rağmen açlık hissi hissetmeden diyetime devam edebildim. sormak istediğiniz birşey varsa cevaplarım. kısaca memnun kaldım tavsiye ederim. para kısmına gelince evet bana da pahalı geldi ama kiloyla kafayı yemiş insanlar (benim gibi) aldıkları ürünlere bir servet harcıyorlar. ilaç değil krem değil bence değer. üründe kaliteli. kalın bir korse gibi düşünün. kışın kullandığım için kıyafetlerden pek belli olmadı. ama yazın ince kıyafetten sanırım belli olur. korsenin malzemesi kaliteli. ve geniş kıvrılma yada taşma yapmıyor. mide bölgesini neredeyse tamamen sarıyor. sıkı bir korse olduğu için ilk kullanmaya başladığınızda takarken zorlanabiliyorsunuz. hatta ben ilk geldiğinde bu bana olmayacak küçük geldi diye düşünmüştüm. sonra zorla taktım. ama sonra alışılıyor. ürünün reklamını yaptığımı düşünmeyin :) sadece yardımcı olmak istiyorum. paşa paşa parasını ödeyerek aldım ve kullandım. sadece ablamla birlikte aldığımız için iki ürün alana 50 tl indirim yaptılar. yani iki ürüne 500 değil 450 ödedik. kargo parası ödemedik. ürünün bedenleri olduğuna bakmayın. siz tam ölçülerinize göre alın. ben 20 kilo verdim hala kullanabiliyorum. ayarlanıyor.

ben.aldım.ve.memnun.kalmadım.çünkü.hem.kıyafetten.belli.oluyor.hem.otururken.kemiklerimi.acıttı.rahat.kullanımı.yok.satarken.çok.güzel.diyorlar..15.gün.içinde.iade.edebilirsini,z.iadeye.gelince.kullanılmış.diyip.kapatıyorlar.kullanmadan.nasılanlamamı.bekliyorlar.acaba?.bir.hfta.oldu.iade.edicem.dedim.kullanılmış.mal.diyip.KAPATTILAR.TELEFONU.HİÇ.TAVSİYE.ETMİYORUM

X