Evlilikte ilk zamanlar ilişki sırasında acı

mileyko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
44
35
Öncelikle merhaba 20 gündür evliyiz ilk zamanlar korkularımdan dolayı ilişkiye giremedik bi takım ağlamalar zırlamalar falan sonrasında ben internetten vajinusmus için olan dilatör setlerden aldım onlarla kendi kendimi alıştırdıktan sonra sonunda dün eşimle birlikte olabildik ben üstteyken neredeyse tamamına yakınını alabildim ancak hala aşırı olmasa da acı duyuyorum garip bi sürtünme zorlanma hissi yaşıyorum alttayken tamamını alamıyorum ve yine acı duyuyorum bu arada kayganlaştırıcı kullanıyoruz bu durum zamanla düzelir mi yoksa ben her defasında bu acıyı yaşayacak mıyım

Bende ilk başta vajinismus gibi bir sorun yaşadım defalarca denedim yapamadım uyuşturucu sprayler kas gevşetici haplar bebe yağı filan derken oldu sonunda o acı kalmıyor şimdi bebişim bile olacak, siz devam ettikçe acı gececek o 1 2 hafta bile sürmez ama kayganlaştırıcı jeldense bebe yağını tavsiye ederim

Bende ilk başta vajinismus gibi bir sorun yaşadım defalarca denedim yapamadım uyuşturucu sprayler kas gevşetici haplar bebe yağı filan derken oldu sonunda o acı kalmıyor şimdi bebişim bile olacak, siz devam ettikçe acı gececek o 1 2 hafta bile sürmez ama kayganlaştırıcı jeldense bebe yağını tavsiye ederim
Zeytinyağı kullanıyoruz kayganlaştırıcıdan daha etkili oluyo içim çok rahatladı siz 1 2 haftada geçer diyince valla çok teşekkür ederim 💜🫶🏻🙏🏻

O acı geçiyor tabi ki. Alkol kullanıyorsanız biraz içip denemenizi tavsiye ederim.

Öncelikle merhaba 20 gündür evliyiz ilk zamanlar korkularımdan dolayı ilişkiye giremedik bi takım ağlamalar zırlamalar falan sonrasında ben internetten vajinusmus için olan dilatör setlerden aldım onlarla kendi kendimi alıştırdıktan sonra sonunda dün eşimle birlikte olabildik ben üstteyken neredeyse tamamına yakınını alabildim ancak hala aşırı olmasa da acı duyuyorum garip bi sürtünme zorlanma hissi yaşıyorum alttayken tamamını alamıyorum ve yine acı duyuyorum bu arada kayganlaştırıcı kullanıyoruz bu durum zamanla düzelir mi yoksa ben her defasında bu acıyı yaşayacak mıyım
Dogum yapmama ragmen acıya devam
Acıdan zevk almaya bakıcaz artık 😂

Bu arada benim vajinam darmıs doktor oyle soyledı smear yaparken

İlk zamanlar bende de vardı. Sebebi de kendini anın heyecanına bırakmayıp hep orayı düşünmek girdi mi, acıyacak mı, olacak mı falan filan. İlişki yaşayıp kendini zevke verdikçe geçiyor. On sevişmeyi uzun tutun. Gün içerisinde kendinizi hazırlayın. Afrodizyak etkisi yüksek yiyecekler yiyin. Penetrasyon gerçekleşiyorsa öteki durumlar da hallolur.

Alkol kullanmıyoruz ama acı alışkın olmadığım için kendimi kasmamla mı ilgili yoksa henüz vajinanın alışmamış olmasıyla mı ilgili
Alkolle filan olacak is değil neler denedim ben ki bazı insanlar kanamaz bile ben tam 4 ayrı günde 4 defa kanadım ben bile şuan gayet normal yapıyorsam ciidden kendine sadece bir iki hafta zaman ver çünkü yıllarca bunu tabu yaptık bize göre yanlış korkunç birşeydi bunu normalleştirmemiz kafada rahatlamamız gerekiyor önce kasmamak için

Bebe yağı iyi de vajen Ph' ını bozuyor. Vajina içi için uygun değil. Siz şimdiye kadar sorun yaşamamış olabilirsiniz ama ben yaşadım mesela. O bakımdan herkese önermem. Eczanede satılan ismi G ile başlayan bir kayganlaştırıcı var, en iyisi o. Ancak fiyatı pahalı onun dışında özellikle vajen için, Ph uyumlu su bazlı kayganlaştırıcılar daha uygun.

Alkol kullanmıyoruz ama acı alışkın olmadığım için kendimi kasmamla mı ilgili yoksa henüz vajinanın alışmamış olmasıyla mı ilgili
Alınmamış olmasıyla alakalı.ya da ikisi de.bu arada ben ilk ilişkiye girmeye başladım zamanlardaki o acıyla karışık zevke bayılıyordum. Çok değişik ve etkili bir zevki oluyordu ilk ilişkilerde keşkeno darlık hep kalsa diye düşünüyorum bence.bakış açınız bana göre tuhaf o yüzden.keske geçmese yani.

Bende de vardı atlatalı 2 ay falan oluyor ama hala jelsiz yapamıyorum bir yandan çocukta istiyoruz jel engel olur mu diye bırakmak istiyorum aslinda hala az da olsa kasıyorum kendimi ondanda mı hamile kalamıyorum diye düşünmeye başladım sizin isteğiniz zaman mı oldu ne kadar sürede hamile kalmıştınız

X