Evlilik cinselliği öldürür mü?

cinsellik evliliğin temel taşıdır.eğer eşler arasında cinsel uyum varsa sorunlar çok daha kolay çözülür.
biriside sürekli cinselliğin kadınlara zararı var demiş
nasıl bir zarardır açıkcası merak ettim

Valla arkadasim simdi libidonun tavan yapmasiyla her zaman isterim koca istemezse sorun olur diyosunda, ya diger turlu olursa cinsellikteki beklentilerin umdugun gibi olmazsa ve sen bi adim geride kalirsan? Evlilik cinselligi oldurmez, ama bu yasadigin hayata, esinle ve senin bakis acinla alakali bisey.. monotonlasabilir belki ama biz sana burda cinsel hayatin super olucak yada cinsellik diye bisey kalmicak desekte ne olacagini bilemeyiz. sen yasayip goruceksin :) Evlendigin kisi seni habire sinir edip kendinden sogutuyorsa sen zaten onun yanina bile yaklasmak istemezsin tamamen iliskinize bagli..

abla eskiler için temel taşıymış. sanırım 1970 öncesi doğanlar için. 80 ve sonrası hormonlu gıdalardan nasibini almış

Yok canım tabi ilk 3 gün gibi günde bi kaç kez sevişmezsin sevişmede zaten senin halin kalmayacak.2 yıllık evliim iniş çıkışlar olabiliyor.Ben de senin gibi doğal olarak cinselliği önemserdim ki hala öyle bazen 3 kez oluyor günde ama bıkkınlık veriyor bir hafta ara veriyoruz

Öyle fantazileri olan adamlarda var he,
İnternetten temizlikçi kıyafeti aldırıpta fantazi yapıp çalışşş köle diyip sonra işi pişirenler varr
Normal hayatta bunu hiç duymadım tanıdıklarımdan ama satılıyorsa alan vardır tabi.

Ama bir arkadaşın eşi hep değişik çamaşırlar giymesini istiyormuş ve bir gece olmazsa küsüyormuş. 2. Gece beni geriyorsun diyormuş. Yani her gece olsa her gece..

Ben bu kadarına annemin güne gelen kadınlarından sonra yaklaşık bir 20 yıldır hiç duymamıştım.

abla eskiler için temel taşıymış. sanırım 1970 öncesi doğanlar için. 80 ve sonrası hormonlu gıdalardan nasibini almış
evet bizim için temel taş,işten gelince birbirimize hasretle sarılırdık,halen de öyle

Yalan nn. N yok öyle bişi tıkır tıkır çalışıyor
çalışıyor elbet ammma bir de çalışmayan gurup var konulardan görüyoruz ki önceden erkek denen yaratık, kadın eğilse sonunu yatakta tamamlarmış. filmlere bile konu olmuş. ama yeni trend filmlerde de erkeğin baş ağrıları ve üşengeçlikleri konu olacak artık

Bizimde yan komşumuz kapalı bir bayan, ama eşi o iş olmadan önce hep siyah mini etek giymesini istiyormuş..
Hatta eteği çıkartmadan o şekildee oluyormuşşş.. Etek yukarıya sıyrılıyorr hobaaa sonrasıı depremmm tabiii

evet bizim için temel taş,işten gelince birbirimize hasretle sarılırdık,halen de öyle
Allah ayrımasın abla, başından da eksik etmesin. Çok zor yalnız kalmak.
biz şimdi amcamlar falan toplanınca, yengemlerin sığınacak bir dağı var gibi ama sanki babam olmadığı için annem sahipsiz kuş gibi görünüyor gözüme.

Ben öncekilerdenim o zaman 25 yaşındayım ama hala frikik verince kurtuluşum yok kedi fare gibi kocamdan kaçıyorum evin içinde hayır bugün olmaz olmazzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…