Evlilik cinselliği öldürür mü?

goldenbutterfly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2012
124
60
Kızlar konu başlığından da anlaşılıyor sorum, ama ben yine de açıklama yapmak istiyorum.
Etrafımdaki arkadaşlarımın bir çoğu evli ve hepsi konu başlığında yazdığım şeyi savunuyor.
Evlenmeden önce her an öpmeye koklamaya doyamayan sevgililerinin evlendikten sonra cicim ayları hariç cinselliğe olan tüm düşkünlüklerini yitirdiklerini söylüyorlar. Ve hatta bu karşılıklı olan bir durum imiş.
Takdir edersiniz ki, burada açılan bir çok konuda da cinsel soğukluktan yakınıyor bir çok kadın ve bu bana çok ilginç geliyor. Zaten cinsellik için evliliği bekleyen ve libidosu tavanlarda biriyim:KK48:, evlendikten 2-3 ay sonra cinsel ilişki haftada-ayda 1'e düşecekse, bir görev haline gelecekse ne anladım ben bu işten.:KK64::-)
Tabiki her gün,her an cinsel ilişki yaşanamaz belki ama neden ilk aylarda sık periyotlarda olan bu münasebet 3-4 yıldan sonra seyrekleşmeye başlıyor.
Cahilliğimi mazur görün, bu gerçekten yaşadıkça bıkılan, bir çok arkadaşımın savunduğu gibi evliliğin öldürdüğü bir şey mi?
Ben evlenince hep istermişim gibi geliyor ve eşim de benim gibi istemeye meyyal yapıda olsun isterim.:KK23: Çok şey mi istiyorum acaba? Yoksa ben de evlenince duş almaya üşendiği için eşinin isteğini geri çeviren arkadaşlarım gibi mi olacağım? :mad:

Evliliğin aşkı da cinselliği de öldürdüğü yasal birlikteliklere karşı yapılan bir propaganda...

Ten uyumu mükemmel bir sürü evli çift var...

Hiçbir sorumluluğu olmadığı için cinsel sorun yaşayınca ortada bırakacağına evli olsun çözmek için yakınsın, çare arasın.:KK66:

evlendiğin kişiye göre değişir bence birbirine vereceğiniz haza göre de değişebilir ...evliliğinizin her türlü aşaması bunu etkileyebilir maddi sıkıntılar olsun veya da iş hayatının verdiği yorgunuk olsun hepsi bunu etkiler ...kadının vücut güzelliği de etkili tabi

hayır öyle bir şey yok
o onların kendi libidosuzluğu :)
kesinlikle:-)Ben de öyle diyorum ama bu sefer ben daha evli olmadığımdan dolayı "evlenince seni de göreceğiz" yorumuyla karşılaşıyorum. Onlara göre ben de evlenince libidomu yitirecekmişim.:-)
Evliliğin aşkı da cinselliği de öldürdüğü yasal birlikteliklere karşı yapılan bir propaganda...

Ten uyumu mükemmel bir sürü evli çift var...

Hiçbir sorumluluğu olmadığı için cinsel sorun yaşayınca ortada bırakacağına evli olsun çözmek için yakınsın, çare arasın.:KK66:
Bu yorum gerçekten çok mantıklı.Sizinle aynı fikirdeyim. Ten uyumlu evli çiftlerden olabilmemiz temennisiyle..:oops:
Bizimki ceyizi gibi Bakiyor ona....mezara goturecek....cokta umrum daaaa...
:-):-) çok tatlı ifade etmişsiniz. Ama bu umrunda olmama meselesini ben yapamazdım herhalde:KK23:

Daha evli degilim ancak sanirim iş, geçim derdi, çocuk vs bir de cicim aylarında yaşanan sık birliktelik sanırım cinselliğe ilgiyi azaltıyor bir yerden sonra :)

Bence libidoyu arttıracak şeyler yeyip içmeli her gün :KK53:

Ben de bu tiplere çok şaşırıyorum. Henüz evli değilim ama gelecekteki halimizin o bahsettiğiniz arkadaslariniz gibi olacagini sanmiyorum zira el ele tutusmak bile mest ederken insanı, o isten bikacagimizi dusunemiyorum. :KK22:Bence o kişisine göre degisir. Size libidosuz ve esiyle uyumsuz olanlar denk gelmis sanirim:-)

kesinlikle:-)Ben de öyle diyorum ama bu sefer ben daha evli olmadığımdan dolayı "evlenince seni de göreceğiz" yorumuyla karşılaşıyorum. Onlara göre ben de evlenince libidomu yitirecekmişim.:-)

Bu yorum gerçekten çok mantıklı.Sizinle aynı fikirdeyim. Ten uyumlu evli çiftlerden olabilmemiz temennisiyle..:oops:

:-):-) çok tatlı ifade etmişsiniz. Ama bu umrunda olmama meselesini ben yapamazdım herhalde:KK23:
Umrumda degili neden yazdimmmmm..ahahahhhh....oanda ona baktim.cekirdek citliyoduuu..bi gicik oldumki sormaaa.aslinda cok usuluyorum.kadin oldugumuhissetmiyorum.

X