Evliligimle ilgili bir derdin var yardim edin.

cabnes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
8
2
35
Merhaba insallah konuyu doģru yere acmisimdir. Esimle severek 4 sene once evlendik. Ailemin rizasi hic olmadi. 13 yas farki vardi aramizda. Ben cok sevdigim icin ailemi bile gormezden geldim aramjzda ki butun konusmalari esime anlattim.anlatirken esime kendimi o kadar masum teslim ettim ki ondan zarar gelebileceğini dusunmedim. Evlendik bir sure ailemle sadece telefonda gorustum daha sonra ozlem duygusu basladi. Esim ilk baslarda benim seyrek gidislerime birsey demiyordu ama gonulsuz gonderiyordu. Sonra haftada 1 e inmeye basladi gidislerim. Ben her gittigimde eve gayet mutlu gelirken esim surekli sikinti cikardi. Bu arada benim ailem evime hic gelmediler.onun ailesiyle cok iyi geciniyordum dertlerimj hep onlarada anlattim 3 ablasi var babalari onlar cok kucukken vefat etmis. Anneleri sag ama dunyadan bi haber yasayan biri bana da cok karistigini soyleyemem. Ben dertlerimi onlara boyle anlatirken onlarin kinlediginin farkina varamadim. Yasca benden cok cok buyukler. En buyuk ablasi annemle ayni yasta dusunun. Zaman gecti bu sene hamile kaldim. Biraz zorluklar gecirdim o zorluk esnasinda annem birgun bana gelmek istedi ben annemi gizli sakli eve aldim.aksam kocam gelincede anlattim senden gizli sakli birsey yapmak istemiyorum ama annem geldi bi corba yapip gitti dedim gercektende bir corba yapip gitti evime bile bakamadi dusunun. Esim bunu ogrenir ogrenmez anneme telefon edip hakaretler etmis. Senin ne isin var evimizde allahin cezasi bundan sonra kizinin yanina bile yaklasamayacaksin gostericem ben sana gibi laflar etmis. Annemde altinda kalmamis soylenmis ve yollarda bayilmis kadincagiz. Annem ayilinca bana telefon acti kocan boyle dedi kizim hala durucakmisin o evde dedi bende aglamakli onun eve gelmesini bekledim.eve ablalariyla beraber geldi hepsi barut gibiydiler ablalariyla sac basa girdik ne lanet ciktilar bi dusunun kavga gurultu ve evden ciktim ve annemlere gittim 1.5 ay ne aradi ne sordu bebegimiz 5 aylik oldu onu bile sormadi dusunun. En sonunda onun yakinlarini araci koydum cocugumuz icin tekrar dedim her hatayi kendime cektim evime gelince ona cok daha iyi davrandim ailesinden ozur diledim haketmemelerine ragmen ki kabul gormedi benimle gorusmek istemiyorlarmis. Aradan 6 hafta gecti bu sure zarfinda gayet iyiydik ikimiz bu sabah anneme gitmek istedigimi soyledim ozledim gitmek istiyorum dedim. Soyledigi seylere bakin....bunsan sonra ailemle gorusmeyecekmisim oyle bir hakkim yokmus bayramdan bayrama gidebilirmisim izin vermedi agladim sizladim kar etmedi 3 ay sonra dogumum var benim bunlari dusundukce kahroluyorum suanda napicagimi bilemiyorum geldigime pisman oldum ama su karnimdaki bebek ve sevgim icin kendimi yerler altina aldim hep. Bu arada ikimizde universite mezunuyuz.esim cahil degil okumus etmis birisi.aile terapisti fikrini kabul etmiyor ne olur yardim edin.
Uzun oldugu icin kusura bakmayin.

Valla ne desem bilemedim. Hata yapmışsınız farkında olmadan..
Eşiniz anlayışlı değil.. Arada sorunlar olabilir sizin aileniz sonuçta, oturur halledersiniz arada küslük kalmaz..
Bu kadar katı davranmamalı ailenizle görüşmenize karışmamalı. Allah yardımcınız olsun.

canım çocuğun için mi katlanacaksın bu adama..aileni görmeni engellmesine izin verme bence..
keşke geri dönmeseydin..

eşiniz de ailesiyle görüşmesin o zaman ,yada eşinizin ailesinden eşinizi ikna edebilecek sözünü dilendiği birisi varsa onunla paylaşın.

Kusura bakmayın ama kocayı herzamn bulurum ama aile öyle değil annenize birşey olsa başka anneniz mi var eşimi çok severim ama canıma tak ederse ailemi seçerim ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar

Allah korusun annenize birsey olsa cok pisman olursunuz, beraber gecireceginiz günler geri gelmez cünkü. Biliyorum cok zor ama, ben yerinizde olsam ailemi secerdim. Hayat gecmez böyle bir adamla

anne olunca annenin değerini o kadar iyi anlayacaksın ki. söyleyecek te şeyim bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…